Yanlışlıkla Kürdan Yutan Demet Şener Ölümden Döndü…

Yanlışlıkla Kürdan Yutan Demet Şener Ölümden Döndü…
YAYIN TARİHİ: 5.04.2021 12:45:00
ABONE OL
  
Haberlerim Google News Takip Et

Demet Şener, önceki gün Bebek'te diyetisyeniyle yürüyüş yaparken objektiflere takıldı. Geçtiğimiz haftalarda su içtiği bardağın içindeki kürdanı yutan Demet Şener, hastaneye kaldırılıp, bağırsağının delindiğini söyledi.

Geçtiğimiz aylarda Cenk Küpeli ile evliliği sona eren ünlü manken Demet Şener, önceki gün Bebek'te diyetisyeniyle yürüyüş yaparken objektiflere takıldı. Ayaküstü muhabirlerle sohbet eden Şener, yaşadığı talihsiz olayı anlattı.

Demet Şener, "Spor yapıp sağlıklı besleniyoruz. Bu dönemde sağlık ve sporumuza çok daha dikkat etmemiz lazım. Vitaminlerimizi eksik etmiyoruz. Elimizde gördüğünüz çilek, elma ve bal. Bunları içiyoruz, her gün çeşit çeşit yapıyor diyetisyenim" dedi.

43 yaşındaki eski manken, "Detoks değil, bağışıklık sistemi için ve yoğun zamanlarda sebze ve meyve çok tüketemediğim anlarda vitaminimi alıyorum” diye konuştu.
“SORUN OLMADI”

Eski eşi İbrahim Kutluay'ın korona testinin pozitif çıktığı hatırlatılması üzerine, "Çocuklarınız test oldu mu?" sorusuna Şener, "Hastalıktan bir 10 gün öncesine kadar görüşmemişlerdi, o yüzden sorun olmadı" dedi.

“KÖTÜ NİYETİ OLAMAZ” 


Geçtiğimiz haftalarda su içtiği bardaktan kürdan yutan Şener, "Evet, öyle bir talihsizlik oldu. Bardağın içindeki kürdanı yuttum. Yutarken tabii ki hissettim fakat, evdeki çalışan bana kürdan olduğunu söylemedi. Onun içerisine atmış, o da korkusundan herhalde söylemedi. Bir kötü niyeti zaten olamaz” açıklamasında bulundu.

“BÖBREK TAŞI DÜŞÜRÜYORUM SANDIM”

Bir hafta sonra inanılmaz ağrılarla hastaneye gittiğini söyleyen Şener sözlerine şöyle devam etti: “'Herhalde böbrek taşı düşürüyorum' dedim. Çünkü unuttum ben onu. O gün herhalde bardağın içerisinde bir kağıt falan kaldı diye düşündüm. Baktılar ultrasonla, kürdan olduğu için hiçbir yerde gözükmedi. Ama kan değerlerimde inanılmaz bir şey var. Bağırsağımı deldiği için 1 haftalık sürede baya da kan kaybetmişim.

Doktorum dedi ki, şu anda tehlikeli ama ben sana acil kamera ile bakmam lazım. 5 dakikalık bir işlem diye girdim, gözümü açtığımda 1,5-2 saate yakın zaman geçmiş. 'Kürdanı çıkardık' dediler. O zaman aklıma geldi, o yuttuğum şey kürdanmış. Atlatmış oldum. 3 gün hastanede kaldım, enteresan bir deneyim oldu benim için.”

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER