Yalnız Kurt İçin Güç Gösterisi Vakti! Kurtlar Vadisi Değil Daha İyisi! Tarih Belli Atv İHYA Oldu

Yalnız Kurt İçin Güç Gösterisi Vakti! Kurtlar Vadisi Değil Daha İyisi! Tarih Belli Atv İHYA Oldu
YAYIN TARİHİ: 21.01.2022 12:00:00

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yayından kaldırılmasının ardından oluşan boşluğu doldurmak için kolları sıvayan atv, ekranların yeni Kurtlar Vadisi olmaya aday Yalnız Kurt’u izleyiciye sunmaya hazırlanıyor. Ve nihayet Yalnız Kurt ne zaman yayınlanacak sorusunun yanıtı ortaya çıktı. Atv’den yayın tarihi için o gün gösterilirken heyecan şimdiden doruğa çıktı. Yalnız Kurt’un konusu, oyuncuları merak konusu. İşte ekranın yeni fenomeni Yalnız Kurt’ dair tüm merak edilenler.

Atv ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın senaristi Bahadır Özdener’in sahibi olduğu aynı zamanda EDHO’nun da yapım şirketi olan BVB yapım arasındaki maddi anlaşmazlıklar nedeniyle, 7.sezonu çekilmesine rağmen yayından kaldırılan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın geri dönüp, dönmeyeceği merak edilirken hem üzen hem de mutlu eden haber gelmişti. Eşkıya artık ekranlarda olmayacaktı ama atv yeni Kurtlar Vadisi için kolları sıvamıştı. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'deAtv’nin ilk işi Kurtlar Vadisi, Ekmek Teknesi, Sen Anlat Karadeniz gibi dizilerde imzası olan Osman Sınav’ın kapısını çalmak oldu. Osman Sınav bu kez oğluyla beraber kolları sıvadı ve adeta kendi kendisine rakip olarak yeni Kurtlar Vadisi için yola koyuldu. Ancak Yalnız Kurt, Kurtlar Vadisi’nden daha iddialı olacak. Türkiye’nin yakın tarihine ışık tutacak olan Yalnız Kurt’ta mafya, istihbarat, dış güçler gibi konular işlenecek. 
Oyuncu kadrosunda şu ana kadar bilinen isimler Cihan Ünal, Hasan Denizyaran, Damla Colbay, Murat Han, Polat Bilgin gibi isimler olan Yalnız Kurt, Golyat isimli bir küresel örgüt merkezli olaylarla senaryoyu işleyecek. Atv tarafından aylar öncesinden duyurulan Yalnız Kurt’in ne zaman yayınlanacağı en büyük soru işaretiydi. Merak edilen ‘Yalnız Kurt ne zaman yayınlanacak?’ sorusu yanıt buldu. Atv’den yapılan resmi açıklamaya göre Yalnız Kurt 1.bölüm 28 Ocak Cuma akşamı saatler 20:00’ı gösterdiğinde izleyici karşısına çıkacak.  

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR