Yakın Zamanda Baba Olan Can Bonomo: Babalık Muhteşem Bir Şeymiş…

Yakın Zamanda Baba Olan Can Bonomo: Babalık Muhteşem Bir Şeymiş…
YAYIN TARİHİ: 29.04.2021 14:59:00

Ulus'ta objektiflere yansıyan Öykü Karayel ile eşi Can Bonomo, ayak üstü gazetecilerin sorularını yanıtladı. Geçtiğimiz haftalarda oğlu Roman'ı kucağına alan Bonomo, "Babalık çok muhteşem bir duyguymuş" dedi.

Geçtiğimiz hafta Roman adını verdikleri çocuklarını kucaklarına alan Öykü Karayel, Can Bonomo çifti, Ulus'ta bulunan bir çocuk kliniğinden çıkarken görüntülendi. 
"ÇOK MUHTEŞEM BİR DUYGUYMUŞ"

Muhabirlerin sorularını yanıtlayan çift, "Roman'ı rutin kontrolüne getirdik. Her şey yolunda ve çok güzel gidiyor" şeklinde konuştu. Can Bonomo ise "Babalık çok muhteşem bir duyguymuş" ifadelerine yer verdi.

“ANNEN VE BABAN HER ZAMAN YANINDA”

Şarkıcı Can Bonomo ile mutlu bir evlilik sürdüren oyuncu Öykü Karayel, geçtiğimiz haftalarda anne olmuştu. İlk çocuklarını kucaklarına alan çift, oğullarına 'Roman' adını vermişti.

Baba olmanın mutluluğunu yaşayan Bonomo, oğlu ile ilgili ilk kez paylaşımda bulunarak, "(Pax Romana 2021): Adınla yaşa canım oğlum, Roman... Annen ve baban her zaman yanında. Sağlık, huzur ve barışla" notunu düşmüştü.


“HİÇ SIKILMAYACAĞIM BİR YOLCULUĞA ÇIKMIŞIM GİBİ”

2018 yılında nikah masasına oturan Karayel, geçtiğimiz haftalarda sakin ve huzurlu bir döneminde olduğunu ifade etmişti. 30 yaşındaki oyuncu, bebeğine kavuşmak için sabırsızlandığını da sözlerine eklemişti.

Öykü Karayel, Bonomo ile olan ilişkisini de, "Hem çok aynıyız hem de çok farklıyız. Aynı olduğumuz taraflarımız bana güven duygusu veriyor. Farklı olduğumuz taraflarımızsa beni çok heyecanlandırıyor. Sanki hiç sıkılmayacağım bir yolculuğa çıkmışım gibi..." sözleriyle anlatmıştı.


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR