Vodafone tam kapanmada 15 GB bedava internet veriyor!

Vodafone tam kapanmada 15 GB bedava internet veriyor!
YAYIN TARİHİ: 3.05.2021 23:54:00

Vodafone, tam kapanmaya özel 1 GB, 2 GB, 3 GB, 10 GB, 15 GB internet paketleri ile müşterilerini ve başka GSM operatörlerinden geçiş yapma potansiyeli olan müşterilerinin cazibe merkezi haline geldi.

Tam kapanmaya özel olarak ücretlerini düşük tutan Vodafone’un neredeyse bedavaya sunduğu 1 GB, 2 GB, 3 GB, 10 GB, 15 GB paketlerini siz okuyucularımız için kaleme aldık. Ayrıntılar haberimizde…

Vodafone, 1 GB, 2 GB, 3 GB, 10 GB, 15 GB internet paketlerini tam kapanma sürecinde sudan ucuz fiyatlara sunuyor. Vodafone’un neredeyse bedava olarak nitelendirilebilen paketlerini siz okuyucularımız için mercek altına aldık. İşte Vodafone’dan 15 GB’ye varan internet paketlerini incelemeye aldığımız haberimiz… İşte detaylar…

Tam kapanmada aylık 1 GB 2 GB internet!

Aylık 1 GB internet paketinizi yalnızca 9 TL’ye satın alabilmek oldukça kolay... Tam kapanma sürecinde aylık 1 GB internet paketiniz ile Facebook, Instagram ve Twitter’ı doya doya kullanabilirsiniz. Üstelik Beşiktaş’ın bu hafta sonu maçı kazanırsa 1 gün geçerli 250 MB sosyal medya hediyesi tarifenize tanımlanıyor.

Beşiktaşlılar böylece hem tam kapanma sürecinde ucuz internet ile ihya olacak hem de takımlarının galibiyetini kutlayarak tam kapanma sürecinde moral bulacak. Yemeksepeti ile Kartalyuvası’nda yüzde 20 kazanabilirsiniz. Tam kapanmada 1 GB internet 9 TL kampanyası Vodafone Yanımda mobil uygulamasında bulunan “Ek Tarifeler” bölümünde bulup “1GB İnternet Destek Paketi” seçeneğine katılmanız yeterli olacaktır.

Tam kapanmada yüz güldüren kampanyanın bir diğer versiyonu olan 2 GB paketi ise yalnızca 13 TL’ye yine Vodafone Yanımda’da bulunan“Ek Tarifeler” bölümünden erişilebilir.


Beşiktaşlılara tam kapanmada moral 3 GB internet 5 GB depolama!

Vodafone, Beşiktaş’ın kuruluş yılı 1903’e istinaden 3 GB internet paketini sundu. Yalnızca 19,03 TL’ye sunulan tam kapanma sürprizinde 3 GB internetin yanısıra 5 GB Güvenli Depo kullanım alanı sağlanıyor.

Facebook, Instagram ve Twitter’da kullanabileceğiniz aylık 3 GB internet paketinizi Vodafone Yanımda uygulamasında sunulan Ek Paket Al sekmesine tıklayarak, “3GB 1903 Destek Paketi”ni yalnızca 19,03 TL’ye satın alabileceksiniz.

Tam kapanmaya moral haftalık 10 GB internet!

Vodafone’un iftiharla sunduğu diğer bir kampanyası “Haftalık 10 GB Ek Paketi” sadece 29 TL. Bu ek paket, tıpkı diğer kampanyalarda olduğu gibi Vodafone Yanımda uygulamasında “Ek Paket Al” bölümünden satın alınabiliyor. Her yne 10 GB internet kotasını hafta boyunca edineceksiniz.

Aylık 15 GB aylık internet!

Vodafone, 15 GB aylık internet kampanyasını sundu. Dev GSM şirketi Vodafone’un iftiharla sunduğu 15 GB hediye internet kampanyasından 39 TL’ye yararlanabileceksiniz. 30 gün boyunca geçerli olacak “Avantajlı 15 GB Paketi” ay sonunda yenilenirken onayınıza sunulacak.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER