Vodafone Markette Süper İndirim Kampanyası: Haftanın Müthiş İndirimi! Peynir, Yoğurt, Tereyağı...

Vodafone Markette Süper İndirim Kampanyası: Haftanın Müthiş İndirimi! Peynir, Yoğurt, Tereyağı...
YAYIN TARİHİ: 24.01.2022 11:17:00

Türkiye’nin GSM devlerinden biri olan Vodafone artık market ihtiyaçlarında da devreye giriyor. Bu konuda sağladığı avantajlar ile de dikkat çekiyor. Müşteriler, yaptıkları her alışverişte verilen internet hediyelerini ve özel indirimleri kazanma şansını yakalıyor.

Her hafta sürpriz indirimlerin yapıldığı ürünler ise değişiklik gösteriyor. Üstelik bu indirimler peynir, süt, yağ gibi temel ihtiyaç olan gıda ürünlerinde dahi geçerli oluyor. Ayrıca yine haftanın belirli günlere özel indirim konseptleri de oluşturuluyor. Bu indirimleri yakından takip edebilmek ve faydalanabilmek için ise ücretsiz bir şekilde Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek yeterli oluyor. Vodafone süper indirim kampanyası gündeme geldiği zaman karşımıza çok sayıda farklı seçenekten söz edebiliriz. Bu sayede çok daha bütçe dostu bir şekilde alışveriş olanağına sahip olabilirsiniz! Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de


Vodafone Market Avantajlarından Faydalanmak Çok Kolay!


Vodafone marketin sağladığı avantajlardan yararlanmak için sadece Vodafone Yanımda ’ya girmek yeterli oluyor. Üstelik alış veriş yapabilmek için kredi kartı seçeneğinin yanında faturama yansıt seçeneği de yer alıyor. Böylece müşteriler Vodafone Yanımda üzerinden yapmış oldukları alış veriş ücretini direkt faturalarına yansıta biliyor. Bu şekilde kredi kartına duyulan zorunlulukta ortadan kalkmış oluyor. Dakikalar içerisinde oluşturulan sipariş aynı hızda müşterilere ulaştırılıyor. Üstelik ilk alış verişe özel indirim avantajları da bulunuyor.  Sunulan bu avantajlar sadece ilk alış verişle sınırda kalmıyor. Yapılan kampanyalar sürekli olarak yenileniyor. Ayrıca 150 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti de alınmıyor.

Market Avantajlarından Faydalanmak İçin Vodafone Müşterisi Olmak Şart Mı?


Vodafone, kurmuş olduğu Süpermarket Yanımda sayesinde tam 28 farklı kategoride et, meyve, sebze gibi binlerce ürünün satışını yapıyor. Bu ürünlere de ciddi indirimler uyguluyor. Üstelik yapmış olduğu indirim ve kampanyalar sürekli olarak da yenileniyor. Hal böyle olancada herkes bu avantajlardan faydalanmak istiyor. Vodafone sunmuş olduğu bir hizmet için sınırları ortadan kaldırıyor. Bu avantajlardan faydalanmak için Vodafone müşteri olma zorunluluğu bulunmuyor. İsteyen herkes bu hizmetten faydalanabiliyor. Tabi ki bu noktada Vodafone müşterisi olmanın artıları da bulunuyor. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR