Vergi Yok! KDV'si Yok Üstelik Taksitle! Milli Emlak 13 Bine Tarla 2 Bine Bağ Bahçe Hazine Arazileri

Vergi Yok! KDV'si Yok Üstelik Taksitle! Milli Emlak 13 Bine Tarla 2 Bine Bağ Bahçe Hazine Arazileri
YAYIN TARİHİ: 23.12.2021 22:46:00

Milli Emlak üzerinden 2022'ye az bir süre tarla, arsa ve bağ bahçe satışları tam gaz devam ediyor. Beklenen ilanlar yayına verilmiş durumda. Milli Emlak satılık arsa, bahçe, bağ, ham toprak, kıraç tarla, hazine arazisi, tarla, fındık bahçesi ve kerpiç ev satıyor.

Milli Emlak üzerinden hazine arazileri satışları hız kesmeden devam ediyor. Bu anlamda Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü bağlamında Aralık ayının artık sonlarına doğru yaklaşırken yeni ilanları ortaya çıkarmış durumda. Mülkiyeti hazineye ait olan taşınmazlar için yeni satış ilanları Milli Emlak resmi internet sitesinden açıklanmış durumda. Türkiye geneline baktığımız zaman toplam olarak 543 ilanın resmi internet sitesine konulduğunu görüyoruz. Tüm ilanları incelediğimiz zaman ise arsa, tarla, bağ, bahçe, fındıklık, ham toprak, kagir ev, dükkan ve lojman satış ilanları piyasa fiyatının çok daha altında kalan düşük fiyatları ile vatandaşların oldukça ilgisini çekiyor. 

MİLLİ EMLAK SATIŞ İLANLARI GÜNCELLENDİ


Milli Emlak Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden açıklanan ilanlar bağlamında hazine arazileri satılıyor. 543 hazine arazisi sahibini arıyor. Bu ilanlar sonrasında Milli Emlak resmi internet sitesinden ihaleye çıkılacak. MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI DEVAM EDİYOR


Mülkiyeti Hazine olan arsaların arsaların, bağ bahçelerin satışlarını Milli Emlak Genel Müdürlüğü yapıyor. Milli Emlak Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden ilanlar açıklanmaktadır. Sayfada yer alan ilanlar üzerinden taşınmazın satış tarihi, ihale saati, satış fiyatı ve şartları gibi merak edilen bilgilere yer verilir. 


 

MİLLİ EMLAK SATIŞLARI İLANLARI: EMLAK VERGİSİ YOK! KDV YOK 


Milli Emlak bağlamında yapılan satışlar 5 yıl emlak vergisi ödememeyi sağlıyor. Bu bağlamda KDV'siz ödeme müjdesi de vardır. Milli Emlak tarafından yapılan tüm satışlar emlak vergisinden 5 yıl muafiyet hakkı sağlarken aynı zamanda KDV'siz ödeme imkanı da sunuluyor. Harçsız tapu alınmasına olanak sağlanan satışlarda ödemeler için 24 aya kadar taksit imkanı sunuluyor. 

 

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER