Ve Sonunda Başladı! Bugün 13.00'ten Sonra Hesaplara Yatacak! Gelen Ödemeleri Kontrol Edin

Ve Sonunda Başladı! Bugün 13.00'ten Sonra Hesaplara Yatacak! Gelen Ödemeleri Kontrol Edin
YAYIN TARİHİ: 22.02.2022 11:43:00

Halkbank bağlamında başlatılan bu kampanyada, emekli maaş alan kişilere daha evvel müracaat yapmamaları ve geçen, ay yapmış oldukları promosyon müracaatları, hesaplara yatmaya başlıyor. 

Emekli kişilerin SGK üzerinden alacakları 1000 TL'ye kadar varan emekli promosyonların Şubat ayı paraları hesaplara yatmaya başladı. Emekli maaşını Halkbank'a taşıyan vatandaşlar, emekli maaşları üzerinden 36 ay süresince bu bankalardan maaş almayı taahhüt ederse, 1000 TL, emekli promosyon ödemesi alacaktır. Emekli maaşınızı bu bankaları taşıdıktan sonra 2500 TL ve üstünde emekli maaş alan kişilerin 1000 TL'ye kadar emekli promosyon parası verileceği detayı geldi. Dul yetim maaşı verilen 
2500 TL altında maaş alan vatandaşlar ise yalnızca 750 TL'ye kadar emekli promosyon alabilmektedir. Başvurularınızı gerçekleştirmek amacıyla Halkbank'ın cep telefonu mobil uygulamasını kullanabilir ve internet bankacılığı üstünden 7 gün 24 saati bulur müracaatı yapabilirsiniz. 
Emekliye kredi müjdeside var 

Emekli olan kişiler, Halkbank üzerinden maaş alıyorlar ise 1000 TL'ye kadar varan emekli promosyon haricinde 125.000 TL'ye kadar da istedikleri vakit kullanabilecekleri, tüketici kredisi müracaatında bulunabilir. 24 ay vadeli 125.000 TL bireysel kredi kullanacak olan emekliler maaşlarını bankalar üzerinden alması durumunda, ilaveten başka bankadaki olan bütün kredi ve kredi kartı borçlarını da kapatabiliyor. Halkbank şubelerine giderek kredi müracaatı yapabilir, detaylarını öğrenebilir ve güncel faiz oranları ile ilgili veriler alabilirsiniz. 

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR