Ve Netleşti! Son Dakika, Bankamatik Kartı Olanlara 4 Banka Tarafından 20 Bin TL Yatırılacak!

Ve Netleşti! Son Dakika, Bankamatik Kartı Olanlara 4 Banka Tarafından 20 Bin TL Yatırılacak!
YAYIN TARİHİ: 8.01.2022 09:11:00

Tüm kart sahiplerini çok fazla sevindirecek bir müjde geldi. Üstelik bankalar tarafından duyurulan son dakika müjdesi, vatandaşların sevince boğulmasına neden oldu. Pandemi döneminde oldukça zorlu sıkıntılar içerisinde olan vatandaşlar rahat bir nefes alacağı kampanyalar başlıyor. Bankalar bundan böyle bankamatik kartı olanlara yönelik 20 bin TL ödeme yapacak. Çekeceğiniz limiti ister peşin isterseniz de taksitli olarak kullanabilecek olduğunuzu da hatırlatalım.

Para arayışı içerisine girmiş olan kişileri rahatlatacak haberler bankalar tarafından geldi. Buna göre hemen kredi kullanımını gerçekleştirerek maddi rahatlama yaşayabileceksiniz. Tabi ki bu aşamaya geçmeden önce de bankalar sizden ne gibi şartlar sunuyor, hangi dört banka bunlara yer veriyor bir bakalım. İşte merak edilen tüm ayrıntıların tamamı!

Akbank ve Garanti’den Bankamatik Kartları Olanları Sevindirecek Kampanya Başlatıldı!


Akbank ve Garanti Bankası tarafından müşterilerini parasal konularda güldürmeyi başaracak gelişmeler sunuldu. Bundan sonra nakit bulabilmek içinde bir çıkmaza girmenize gerek kalmayacak. Bankamatik kartına sahip olanlar için 20.000 TL anında hesaplarına para yatırım işlemi de yapılmaya başlanacak. Böylece tam 20 bin TL alabileceksiniz!


Garanti ve Akbank cephesinden yatırılacak olan bu paranın da ödemesi 36 ay vadeyle olacak. Bu durumda kart sahiplerinin ödeme konusunda zorluk yaşamasını önlemiş olacak. Garanti ve Akbank’a başvuru işlemlerinizi birbirinden farklı yollarla yapabilmeniz mümkün olacak. Bunlar mobil bankacılık, internet bankacılığı ya da şubeden yapılabilecek.

Ziraat ve Vakıfbank 20.000 TL Nakit Para!


Ziraat ve Vakıfbank içinde bir diğer vatandaşlara kolaylık sağlayan adreslerden biri olduğunu belirtelim. Buna göre saymış olduğumuz bankalar içerisinde başvurunuzu hangisine yapmak istiyor olursanız olun yapabileceksiniz. Kredinizi 36 ay vadenin yanı sıra isterseniz de 3 ay ertelemeli şekilde kullanabilme hakkına sahip olacaksınız.


4 banka tarafından yapılmış olan ayrıcalıklarla dolu kampanyaya başvurularınızı yaparak istediğiniz limiti sorun yaşamadan çekip kullanabilirsiniz. Çektiğiniz 20.000 TL tutarı ise nerede kullanmak istiyor olursanız olun kullanabileceksiniz. Böylece son derece avantajlı bir şekilde nakit ihtiyacınız karşılamak konusunda çözümler bulabilmeniz de mümkün hale gelecektir.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR