Vatandaşların Yüreğine Su Serpildi! Ziraat Bankası Ve Vakıfbank 10.000 TL Üzerinde Ödeme Yapacak

Vatandaşların Yüreğine Su Serpildi! Ziraat Bankası Ve Vakıfbank 10.000 TL Üzerinde Ödeme Yapacak
YAYIN TARİHİ: 6.02.2022 10:45:00

Ziraat Bankası ve Vakıfbank 10.000 TL ödemeye karar verdi. İhtiyacı olup, kredi çekmek isteyenlere Ziraat Bankası ve Vakıfbank'tan müjdeli haber geldi. 10.000 TL’lik kredi için başvurular devam ediyor. Kredi için kimsenin önceliği yok.

İhtiyaç kredisi ya da borç kapatma kredisi için başvuran herkes, Ziraat Bankası ve Vakıfbank’tan 10.000 TL kredi alabilecek. Üstelik düşük faiz oranlarıyla! Acil ihtiyacı olup bu kampanyaya katılan tüm vatandaşların kredi talebine hızlı bir şekilde onay verileceğini açıkladılar. Böylece isabetli bir şekilde nakit ihtiyacınızı gidermeniz de mümkün olacaktır. Peki, bu ayrıcalıklı kredinin başvurusu nasıl yapılacak? İşte merak edilen ayrıntılar!  Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de

ZİRAAT BANKASI VE VAKIFBANK 10.000 TL ÜZERİNDE ÖDEME YAPACAK


Kredi ihtiyacı hisseden kişilerin ilk tercihi olan iki özel banka Ziraat Bankası ve Vakıfbank’tır. Hemen herkesin bu bankalarda hesabı olduğunu söyleyebiliriz. Kredi almak isteyen kişilerin Ziraat Bankası ve Vakıfbank’ta hesabı olması gerekir.


Böylece 10.000 TL’lik acil ihtiyaç kredisi için başvuru yapabilirler. Bunun için en yakın banka şubesine gidebilir veya mobil bankacılık işlemlerinden başvuruyu gerçekleştirebilirler. Kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaş, eğer banka şartlarına uygunsa hiç beklemeden kredi talebi onaylanır ve ödemesi yapılır. Peki, 10 bin TL’lik kredi başvurunun şartları nelerdir? İşte merak edilen ayrıntıların tamamı!


​10.000 TL’LİK KREDİNİN BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?


Ziraat Bankası ve Vakıfbank’ın kampanyası çoğu kişinin ihtiyacını görmüş ve ilgisini çekmiştir. Bu kampanyaya başvurmak isteyen yüzlerce insan olduğunu biliyoruz. Fakat başvuru yapmak için bazı şartları barındırmak gerekiyor.


Öncelikle başvuruyu yapan kişinin bankalarla bir problemi olmaması kredi notunun 1100 ve üzerinde olması gerekiyor. Ayrıca 19 yaşından büyük ve sigortalı ya da emekli olması şartı da var. Bununla beraber Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan kişilerin başvuruları kabul edilmemektedir.Tüm bu şartları barındıran herkes 36 aya varan vade fırsatıyla 10.000 TL’lik ihtiyaç kredisine başvurabilirler. İlk ödeme için bazı erteleme fırsatları da bankalar tarafından sunulmaktadır. Gerekli şartlar sağlandığı sürece başvuru talepleri hiç geciktirmeden onaylanacaktır. Acil ihtiyaçlar için vatandaşın kimseden borç istemesine artık gerek yok.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR