Vatandaşın Aklı Gitti! Satış Yok Pozisyon Alın! Tunç Şatıroğlu'ndan Ons Ve Gram Altın Fiyat Tahmini!

Vatandaşın Aklı Gitti! Satış Yok Pozisyon Alın! Tunç Şatıroğlu'ndan Ons Ve Gram Altın Fiyat Tahmini!
YAYIN TARİHİ: 2.02.2022 09:47:00

Piyasalarda belirsizliğin hakim olduğunu ifade eden Tunç Şatıroğlu; etkili açıklamalar yaptı! Özellikle altının ons ve gram değeri üzerine yorumlar yapan Şatıroğlu; belirsizlik sürecinde satışların da başladığını ifade ettir. Pozisyonunuzu alın uyarısında bulunan Tunç Şatıroğlu; altının ons ve gram değeri konusunda da tahminlerde bulundu. İşte Tunç Şatıroğlu’nun tahmini!

Altın fiyatlarındaki artışın kalıcı olmayacağını ifade eden Tunç Şatıroğlu; yatırımcıların dikkatli olması gerektiğini vurguladı. Omicron varyantının altın fiyatlarına etki ettiğinin ifade eden Şatıroğlu; ons değerindeki belirsizliğin devam ettiğini de vurguladı. Bu durumun satışı arttırdığını ifade eden Tunç Şatıroğlu; yatırımcıların pozisyonlarını almaları gerektiğini de ifade etti. Altındaki dönemsel yükselişlerin bir aldatmaca olduğunu ifade eden Şatıroğlu, riskler arttıkça altındaki ons değerinin düşeceğine inandığını da vurguladı. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de

Altının Ons Değeri Ne Kadar Olacak?

Eğer isabetli bir şekilde altının ons değeri ne kadar olacak sorusuna yanıt bulmak istiyorsanız ilk önce 8 saatlik ortalamaya bakmalısınız diyen Tunç Şatıroğlu; bununla birlikte diğer grafiklerin de takip edilmesinin şart olduğunu belirtti. Burada asıl önemli sorunun satışların devam edip etmeyeceği sorusu olduğunu vurgulayan Şatıroğlu; şayet ons değeri 1.800 Dolar seviyesinin altını kıracak olursa bunun bir düşüş trendi anlamına geleceğini de ifade etti.


Yatırımcıların piyasayı yakından takip etmelerinin şart olduğunu ifade eden Tunç Şatıroğlu; bu durumun gram altın için de geçerliliğini koruduğunu belirtti. Burada Ons altın değerinin eksiye düşmesinin önemli olduğunu vurgulanan Tunç Şatıroğlu; Dolar kurunda da bir gerileme yaşanacak olursa bu durumun gram altında bir düşüşe neden olacağını da belirtti. Ülkemizde Dolar kuru artışa geçerse, altında da bir artış yaşanılacağını ifade eden Tunç Şatıroğlu; teknik analizin önemine de vurgu yaptı!


Altın Fiyatları Düşüş Trendine Mi Girdi?


Omicron varyantındaki belirsizliğin değerli madenleri vurduğunu ifade eden Tunç Şatıroğlu; burada alınan tedbirlere bakmak gerektiğini belirtiyor. Burada altındaki fiyatlandırmanın düşüş trendinde olabileceğinin de mümkün olduğunu belirten Tunç Şatıroğlu; yatırımcıların karar alırken dikkatli davranmalarının şart olduğunu da ifade etti.
 NOT: HABERİMİZ KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR