Vatandaş Zil Takıp Oynadı! Bankalara Borcu Olanlara Müjde! PTT Az Önce Vermeye Başladı

Vatandaş Zil Takıp Oynadı! Bankalara Borcu Olanlara Müjde! PTT Az Önce Vermeye Başladı
YAYIN TARİHİ: 19.01.2022 14:30:00

Vatandaşlar mest olacak. Artık borcum var diye üzülmeyecek. Peş peşe açıklama yapıldı. Acil nakit ihtiyacı duyan ve bilhassa de bankalara olan borçlarından ötürü bir çıkış yolu arayan emekli vatandaşlar amacıyla müjde PTT’den geldi. PTT, emekli vatandaşlara yönelik özel kampanyasını açıkladı ve özel borç transferini de sunmuş olduğu avantajlı fırsatlar arasına ekledi. Bankaların makul faiz oranlı ihtiyacı kredilerini inceleyen çoğu emekli vatandaş, aradığını PTT’de buldu.

2022 senesi evveli asgari ücrete gelen zamlar duyuruldu ve bu açıklamalar ardından gözler memur ve emekli maaşlarında gerçekleşecek olan son dakika gelişmelerine çevrilmiş durumda. Yılın ilk günlerinde peş peşe gelen açıklamalarla birlikte, 3 milyondan çok emekli vatandaşın maaşına yansıyacak zam oranları da duyuruldu ve SGK-SSK ve Bağkur'lu emekli maaşlarında taban fiyat 2 bin 500 TL olarak açıklanmıştı. Fakat emekli vatandaşlar amacıyla fırsat ve faydalar gelmeye devam ediyor. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de

PTT'Den 3 Ay Erteleme Seçeneği ile Borç Kapatma Kredisi


Maaşlarını PTT üzerinden alan emekli vatandaşlar, PTT aracılığı ile başka bankalara olan borçlarını kapatabilecek. PTT doğrultusundan emeklilere yayılan özel  ihtiyaç kredisinde geri ödemelerde 3 ay erteleme olanağı da bulunuyor. 2022 senesinde borçlarını basitçe kapatabilecek olan emekliler amacıyla PTT, bu özel  ihtiyaç kredisinde 3 ay erteleme opsiyonunun yanı sıra %2,79 faiz seviyesi sunuyor.

PTT'Den Borcu Olan Emeklilere 36 Ay Vade İmkanı


Kredi, KMH ve kredi kartı borcu olan, maaşını PTT üzerinden alan emekli vatandaşlar amacıyla yayılan bu özel gereksinim kredisinde 36 aya kadar vade seçenekleri de bulunuyor. PTT, bu  ihtiyaç kredisi ile bütün emekliler amacıyla finansman bağlamında destek vermeye devam ediyor. Bu anlamda emeklilere Borç Transferi Kredisi kapsamında çoğu bankacılık işlemi de Aktif Bank vasıtasıyla da sağlanıyor.

PTT’nin sunmuş olduğu Borç Transferi Kredisi kampanyasından yararlanmak amacıyla maaşlarını PTT’ye taşıyan vatandaşlar Aktif Bank’ın emekli vatandaşlara özel olarak sunmuş olduğu “N Kolay Emekli Kredisi” fırsatından da yararlanma olanağı buluyor. N Kolay aracılığı ile yayılan bu kredi türünde masrafsız bankacılık hizmetleri sunuluyor ve emekli vatandaşlar, borçlarını kapatabilecek finansman desteğine ulaşabiliyor.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR