Vatandaş Şok Oldu! Vakıfbank Yaptığı Açıklamada Yeni Kampanya Duyurusu Tanıttı, Artık Beklemek Yok

Vatandaş Şok Oldu! Vakıfbank Yaptığı Açıklamada Yeni Kampanya Duyurusu Tanıttı, Artık Beklemek Yok
YAYIN TARİHİ: 8.02.2022 13:42:00

Vakıfbank son dakika olarak yeni bir kampanya haberi ile müşterileri Umut olmaya devam ediyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kullanacak olan emekli çalışan ve devlet memuru olan vatandaşlar bireysel kredi kullanmaları halinde 30.000 TL'ye kadar bundan sonra beklemeden kredi onayı alabilecek.

Vakıfbank doğrultusundan oluşturulan Bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler şayet bu bankada hesapları varsa bankanın internet bankacılığı üzerinden kredi müracaatı yapacak ve 30.000 TL'ye kadar anında kredi onayı alabilecek. Vakıfbank gereksinim kredisi alacak olan vatandaşlar bireysel kredi kullanmaları halinde 30.000 TL'ye kadar alacakları kredilerde 36 ay vadeli olan Kredi kampanyasına katılabilirler. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de


VAKIFBANK KREDİ MÜRACAATI NASIL YAPILIR? 


Yapılan son kampanya duyurusunda kredi müracaatı amacıyla beklemek istemeyen emekliler ve çalışanlar bankanın mobil programı üzerinden kredi müracaatı yapabilecek. Vakıfbank ihtiyaç kredisi müracaatı yapacak olan vatandaşlar belirti edilen şartlar dahilinde bu kredileri süratli bir şekilde kullanabilecekler. Vakıfbank ihtiyaç kredisi müracaatı gerçekleştirmek istiyorsanız ve mobil program üzerinden işlem gerçekleştirmek istiyorsanız bu bankada hesabınızın olması ya da maaş almanız gerekiyor. Almış olduğunuz maaş hesabı üzerinden internet bankacılığı parolası ile eş güdümlü mobil programya gelebilir ve buradan kredi müracaatında bulunabilirsiniz. Vakıfbank mobil programı üzerinden 30.000 TL'ye kadar kredi müracaatı yapacak olan vatandaşlar kredi onayı almaları ile eş güdümlü Kredi kullanabilmek amacıyla banka şubelerine gitmeden beklemeden kendi hesaplarına bu parayı aktarabilecekler.
Yapılan son kampanyadaki bu kredi onayını alabilmeniz amacıyla de Vakıfbank kendi uygulamış bulunduğu kredi politikalarına makul müşteri olmanız halinde sizlere onay verecek. Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi almak isterseniz ve SGK'lı olarak çalışıyorsanız en az 6 aydır aynı işyerinde SGK'nızın olması elzemdir. Emekli olan vatandaşlarda ise emekli maaşları Bu bankada olması halinde emekli ihtiyaç kredisi kullanabilirler.Emekli olan vatandaşlar şayet emekli maaşlarını bu bankaya taşıması halinde emekliye özel olarak oluşturulan başka kredi kampanyaları ya da nakit avans kampanyalarından da faydalanabilecekler. Emekli olan vatandaşlar emekli maaşlarını bu bankaya taşımaları halinde 750 TL'ye kadar emekli promosyonundan yararlanabilecektir. 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR