Vatandaş Mest Oldu! Başkan Erdoğan Onay Verdi! Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan Ödeme Geldi

Vatandaş Mest Oldu! Başkan Erdoğan Onay Verdi! Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan Ödeme Geldi
YAYIN TARİHİ: 30.01.2022 12:06:00

Başkan Erdoğan son dakika olarak açıklama yaptı. Kamu bankaları olan Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank'tan anında onay alınacak. Başkan Erdoğan'dan gelen duyuru sonrasında tüm kamu bankaları vatandaşların TC kimlik numarasına göre ödemelere onay vereceğini basına duyurdu. Acil para ihtiyacı olan vatandaşlar hedefiyle kamu bankaları acil ihtiyaç ile ilgili kampanya başlattı. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından ön plana çıkarılmaya çalışılan kampanyada acil nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlara kimlik numarası ile ne kadar onay alınacağı belirtildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan müjdeleri ardı ardına açıklamaya devam ediyor. Bu anlamda TC kimlik numarasına göre ödeme alacaksınız! Kamu bankaları Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan anında onay alınacak. Devlet destekli kamu bankaları aracılığı ile uygulamaya sunulan destek kampanyasına başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar TC kimlik numarası ile sorgulama yaparak, yapılacak olan sorgulamaların ardından hemen onay alınabilecek.
Kamu bankaları tarafından teşhis edilen şartlara uygun olan vatandaşların kredisi hemen onaylandığında 7500 TL ve üzeri tutarlarda gereksinim kredisi bunun yanı sıra istenildiğinde başka bankalardaki kredi borçlarını kapatabilmek hedefiyle borç kapatma kredisi alabilecektir.

ZİRAAT BANKASI, HALKBANK VE VAKIFBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ VERİYOR


Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan son dakika açıklaması resmi internet siteleri üzerinden geldi. Türkiye vatandaşı olan 18 yaşınından gün almış olan tüm vatandaşlara verilecek. Aynı zamanda SGK'lı olarak sigortalı olması da oldukça önemlidir. Emeklilerde bu borç kapatma kredisini alabiliyor. 


 İhtiyaç kredisine müracaat gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar çalışmaları durumunda en az 6 aylık sigorta primlerinin ödenmiş olması koşulu bulunmaktadır. Emekliler ve esnaflar için de bu koşullar geçerli olmaktadır. Bu anlamda emekli ve esnaflarda borç kapatma kredisinden yararlanabiliyor. Ayrıca kamu bankalarına ek olarak özel bankalarda borç kapatma kredisi veriyor. Bunlar Garanti Bankası, Finansbank ve Akbank olarak öne çıkıyor. 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR