Vatandaş Kına Yakıyor! Ziraat Bankası Yaptığı Açıklamada Yeni Kampanya Duyurusu Tanıttı, Beklemeyin

Vatandaş Kına Yakıyor! Ziraat Bankası Yaptığı Açıklamada Yeni Kampanya Duyurusu Tanıttı, Beklemeyin
YAYIN TARİHİ: 29.01.2022 10:37:00

2022 yılı itibari ile Ziraat bankası yepyeni bir kampanya ile gündeme geldi. İhtiyaç kredisi kapsamında emekliler ve devlet memurlarına özel kişisel 50 bin TL’ye kadar kredi verilecek. Bu kredi için istenilen şartları sağlayan bireyler için beklemeden anında kredi onayı verileceği de banka tarafında resmi olarak duyuruldu.

Ziraat bankası üyesiyseniz, mobil bankacılık üzerinden kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Bu kredi aynı zamanda çoklu vade imkânı ile de dikkat çekmektedir. Kişiler 12 ay, 24 ay veya 36 aya kadar vade imkanlarından da yararlanabilmektedir. Kampanya ocak ayı itibari ile başlamış olup ne zaman sonlanacağına dair herhangi bir resmî açıklama yapılmamıştır. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvuru Şartları

Artan enflasyon ve yetmeyen maaşlar nedeniyle insanlar ihtiyaç kredilerine başvurmaktadır. Ziraat bankasının yeni yıla özel bu dev kampanyasından yararlanabilmek için bazı şartları bulunmaktadır. İlk olarak ya emekli ya da kamu görevlisi olmanız gerekmektedir. Emekli vatandaşların da banka üzerinde hesabının olması ihtiyaç kredisinden yararlanabilmesi için yeterli.
Banka da hesabı olmayan emekliler ise bankadan hesap açarak başvuruda bulunabilir. Bu sayede hem kredi başvurularını yapıp hem de emekli maaşlarına ek 750 TL promosyon kazanabilirler. Kamu görevlisi olan çalışan ise en az 6 ay boyunca aktif sigorta girişlerinin olması gerekmektedir. Aksi halde bu kredi fırsatından yararlanılamamaktadır.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvuru Yapılır?


Ziraat bankasının bu güzel fırsatından yararlanmak isteyen vatandaşlar başvuruların nasıl yapıldığını araştırmakta. Başvurular mobil internet bankacılığı üzerinden yapılabildiği herhangi bir Ziraat bankası şubesine gidilerek de yapılabilmektedir. En kolay ve hızlı yolu ise mobil bankacılıktır.


Mobil bankacılık aracılığıyla başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz! Telefona indirdiğiniz Ziraat bankası uygulamasına üye olup cep telefonunuza gelen kod girerek giriş yapılır. Ardından menü kısmında kredi bölümüne tıklayarak istediğiniz tutarda kredi miktarını yazıp onaylamanız gerekmektedir. Sonrasında bekleme olmadan anında ihtiyaç krediniz hesabınıza yansıyacaktır. Bütün bu bilgiler ışığında Ziraat Bankası ihtiyaç kredisine başvuru yaptığınız zaman en temel kriterin kredi notunuz olduğunu da unutmamalısınız!
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR