Vatandaş Çalmadan Oynadı! SMS İle Anında Alıyorsunuz! Belgesiz, Kefilsiz, Şartsız 30.000 – 40.000 TL

Vatandaş Çalmadan Oynadı! SMS İle Anında Alıyorsunuz! Belgesiz, Kefilsiz, Şartsız 30.000 – 40.000 TL
YAYIN TARİHİ: 5.02.2022 14:05:00

Nakit paraya gereksinimi olan vatandaşlara hafta sonunda bomba haber geldi. Bankalar ihtiyaç kredisi faiz oranlarını damping yaparak dibe çekti. Öte yandan SMS ile kredi başvurusuna hemen onay veriyor.

Hafta sonu bankalardan son dakika atağı yapıldı. Kredi faiz oranlarını tekrar tekrar revize eden bankalar hafta sonuna özel olarak düşük faizli kredi kampanyası başlattı. Burgan Bank, Anadolu Bank, TEB, Şekerbank daha önce yapılmamış kampanyalar yapıyor. Herkese 20.000 TL ve 40.000 TL kredi amacıyla hemen onay veriyor. Üstelik faiz oranları 1.29 - 2.80 arasında seyrediyor. Başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar mesaj onayı alabiliyor. Hem de yukarıda saydığımız bankalar çevrimiçi müracaat içerisinde sistemlerini açmış durumda. Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranları değişti. En düşük faizli ihtiyaç kredisi arayan vatandaşlar amacıyla hafta sonu bağlamında araştırılıyor.  Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de Burgan Bank, Anadolu Bank, Şekerbank sabah saatlerinde gerçekleştirdikleri duyurularla birlikte müracaat yapan vatandaşlara düşük faizli bireysel ihtiyaç kredisi vereceklerini açıkladı. Üstelik müracaatlar amacıyla kefil ya da koşul istenmiyor. SMS ile kredi müracaatı yapan kişilerin müracaatları anında onaylanıyor. Hem de bankalar hafta sonu da demiyor müracaatı onaylanan kişilerin parasını anında hesaba yatırıyor. 20.000 TL ve 40.000 TL gibi düşük limitli para gereksinimleriniz amacıyla bankaların müracaat kanallarını kullanarak kredi müracaatı yapabilirsiniz. 

ŞEKERBANK DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ KAMPANYASI


Şekerbank sabah saatlerinde yaptığı duyuru ile eş güdümlü 20.000 TL ve 40.000 TL arasındaki ihtiyaçlarınız amacıyla düşük faizli kredi müracaatı kabul ettiğini açıkladı. Şekerbank kredi Kampanyasına müracaat gerçekleştirmek isteyenler internet bankacılığı ve sonrasında da mobil bankacılık ya da banka şubeleri aracılığı ile müracaat işlemlerini tamamlayabilir. 


BURGAN BANK DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ ÖZELLİKLERİ


Türkiye’nin en itimat edilir bankaları arasında kabul edilen Burgan Bank bireysel gereksinim kredisi amacıyla düşük faizli kampanya başlattı. Burgan Bank tarafından oluşturulan bu kampanyasından yararlanmak isteyenler 20.000 TL ve 40.000 TL üst limitli krediler amacıyla müracaat yapabiliyor. Burgan Bank SMS ile müracaat, internet üzerinden online ya da mobil banka uyguılaması bağlamında yapılıyor. Hafta sonu bulunduğu amacıyla banka şubelerinden müracaat alınmıyor fakat pazartesi günü şubelerden de başvurmak mümkün. 36 ay vadeli olarak sağlanan kredi 1100 puan ve üzeri kredi notu olanlara veriliyor.

ANADOLUBANK DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ KAMPANYASI


AnadoluBank en düşük faiz oranları ile kredi sağlıyor. AnadoluBank'ın üç ay ödemesiz 36 ay vadeli 20.000 TL ve 40.000 TL üst limit olmak bağlamında 2 tane kredi paketi bulunuyor. AnadoluBank'ın tanıttı bu kredinin faiz seviyesi ise %2.79. Finansbank kredi müracaatı gerçekleştirmek amacıyla bu bankanın size en yakın olan şubelerine gidebilir veyahut ise 
internet bankacılığı üzerinden müracaat yapabilirsiniz. Ödeme erteleme imkanının yanı sıra AnadoluBank’ın kredi kampanyasında elastik ödeme seçenekleri de yer alıyor. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR