Vakıfbank'tan Emeklilere Müjde! 45.000 TL İhtiyaç Krediniz Hazır! ATM'den Çekiyorsunuz!

Vakıfbank'tan Emeklilere Müjde! 45.000 TL İhtiyaç Krediniz Hazır! ATM'den Çekiyorsunuz!
YAYIN TARİHİ: 21.12.2021 09:28:00

Vakıfbank emekli vatandaşlarımız için yeni kredi imkanını açıkladı. Emekli maaşını bankasından alan vatandaşları ilgilendiren duyuruda şubeye gitmeksizin bankanın internet sitesinden de başvuru yapılabilecek haberin detayını yazımız ekinde bulabilirsiniz.

Bu habere göre Vakıfbank emekli maaşını şubelerinden alan emekli bireyler için 45.000 TL' e kadar ihtiyaç kredisi tanımlayabilecek. Söz konusu kredinin aylık ödeme planlarında ilk üç ay taksit ödemeden atlatmak da mümkün görünüyor. Üstelik başvurularınızı direkt internet kanalından yapabilirsiniz. Maaşını Vakıfbank şubelerinden alan kişiler için onay süresinin de bekletilmeden aynı gün gün içerisinde yapıldığı haberin detaylarında verilmiş.45.000 TL İhtiyaç Kredisi Başvuru Aşaması

Son günlerde hem kurlarda hem de buna bağlı olarak piyasada yaşanan fiyat yükselişleri herkesi olduğu kadar emeklileri de ödemeleri konusunda düşündürüyor. Emekli vatandaşlarda son günlerde en çok araştırılan konuların başında kendilerine ihtiyaç kredisi tanımlayan hangi bankaların olduğunu araştırıyor. Haberimizin detayında Vakıfbank kuruluşunun emekli aylığını bankalarından alma şartı ile ilave bir evrak gerekmeksizin maksimum 45.000 TL e kadar kredilerinin onaylanabileceğini açıklamış idi.  


Bankadan kredi alabilecek olan vatandaşların bunun dışında kredi ekranlarında ödeme problemlerinin olmaması gerekmektedir. Kredi ödemeleri aylık eşit taksitli olarak yapılabileceği gibi artan taksitli yada değişken ödemeli şeklinde de yapılabiliyor. Vakıfbank tarafından yapılan açıklamada bu krediye SMS ile de başvuru yapılabileceği belirtilmiştir. Söz konusu kredinin onay aşamasının çok uzun sürmeyeceği kredi ödemelerinde problem olmayan emekli vatandaşlarımızın bu imkandan aynı gün içinde faydalanabileceği yazılmıştır. Üstelik kredi faizinin cazip oranlarla olacağı haberin detayında yayınlanmıştır. Ayrıntılı bilgi ve başvuru yapmak için banka ile irtibat kurabilirsiniz.
 

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER