Vakıfbank'tan Anında 10.000 TL Alabilirsiniz! Sadece Bunu Yapmanız Yeterli!

Vakıfbank'tan Anında 10.000 TL Alabilirsiniz! Sadece Bunu Yapmanız Yeterli!
YAYIN TARİHİ: 30.05.2021 15:13:00

Vakıfbank'tan anında kredi nasıl alabilirsiniz? Ödemeler nasıl olacak? Ödeme seçenekleri nedir? Kredi faiz oranı nedir?

İhtiyaçlarınız için anında 10 bin TL hesaplara yatıyor. Vakıfbank tarafından 3 ay ödemesiz dönemli olarak kredi imkanı müşterileri ile paylaştı. Müşterileri için özel 36 ay vade imkanı ile sunmaktadır. Kredi için cazip faiz oranları sunarken ayrıca bütçenize uyan ödeme seçenekleri ile de ödemelerinizi kolayca yapmanıza destek oluyor. Koronavirüs süreci ile beraber bankalar sürekli olarak krediler için faiz oranlarında güncellemeye gidiyor. Özellikle koronavirüs süreci ile beraber artık banka şubelerine gitmeye gerek olmadan kolayca kredinizi alma imkanıda tanımaktadır.

KREDİNİ ŞİMDİ AL YAZ SONUNDA ÖDEMEMEYE BAŞLA!

Vakıfbank müşterileri için özel tüm ihtiyaçlarına destek olmak için 36 aya varan vade imkanları ile kredi imkanı sunmaktadır. Krediyi cazip ve düşük faiz oranlarının yanı sıra banka esnek ödeme seçenekleri ile sağlamaktadır.

Üstelik kredi başvurularınız için Vakıfbank şubelerine gitmenize gerek kalmadan başvuruda yapabilirsiniz. Koronavirüs pandemi süreci ile beraber evden çıkmak istemeyen Vakıfbank müşterileri mobil bankacılık ya da internet şubesinden kolayca kredilerine başvuru yapma imkanı da sağlamaktadır. Ya da isteyenler vatandaşlar cep telefonlarıyla da birkaç dakika içerisinde ihtiyaç kredisine başvurularını yapıp alabilirler.

DİLERSENİZ SMS İLE BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ!

Vakıfbank tarafından sunulan bu yeni kredi paketinden yararlanmak isteyen kişiler için SMS ile de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için SMS ile aralarında birer boşluk bırakarak sırasıyla KREDI, T.C KİMLİK NUMALARI, AYLIK GELİR yazmaları ve 5724'e kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir.

Kredi başvurusu için, örnek mesaj metni ise şu şekildedir: KREDI 12345678910 3500

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ VE ÖDEME ŞEKLİ?


Müşteriler kredi başvrularını ister evlilik isterse tatil için harcayabilirler. 36 aya varan vade seçenekleri ile beraber aynı zamanda banka esnek ödeme imkanları da sağlamaktadır. Vatandaşlarımız kredilerini isterlerse eğer farklı ödeme seçeneklerinden yararlanarakyapabilirler;

- Kredinizi, Aylık eşit taksitli

- Kredinizi,  Artan taksitli

- Kredinizi,  Azalan taksitli

- Kredinizi, 3 ay ödemesiz dönem

- Kredinizi, 3 ayda bir ödemeli dönem

- Kredinizi, Balon ödemeli

- Kredinizi, Ya da kişinin gelirine göre oluşturulan özel değişken ödeme planıyla geri ödemelerinizi yapabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER