Vakıfbank Emekliye Şube Yetkisinde 150.000 TL Kredi Vereceğini Duyurdu

Vakıfbank Emekliye Şube Yetkisinde 150.000 TL Kredi Vereceğini Duyurdu
YAYIN TARİHİ: 11.09.2021 08:44:00

Vakıfbank emekliye şube yetkisinde 150.000 TL kredi vereceğini duyurdu. Son dakika haberi ile Vakıfbank anında kredi vereceği emekli kampanyasını yayınladı.

Vakıfbank emekliye şube yetkisinde 150.000 TL kredi vereceğini duyurdu. VakıfBank emekli olan müşterilere 150 bin TL'ye kadar yeni bir kredi kampanyası başlattı. 150.000 TL'ye kadar kredi kullanmak isteyen emekli olan müşterilere 36 ay vadeli olarak verilecek bu krediler de VakıfBank şube yetkisinde onay verecek. 36 ay vadeli almış olduğunuz emekli kredilerinde ilk taksit ödemesinde de 3 ay erteleme yapabilecek toplamda ise 33 ay vade ile kredi kullanabileceksiniz. Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden de yapmış olduğu duyurda emekli müşterilerini kendi bankalarını çekmeleri için sürekli güncel kampanyalar yapmaktadır. Yapılan bu son kampanya ile emekli olan müşterilere 150 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi vererek diğer bankadaki tüm borçlarında tek bir yerde toplama kolaylığı sağlamaktadır. Vakıfbank 150.000 TL üzerinde de emekli olan müşterilerine Kredi imkanı sağlamaktadır. 

Vakıfbank 150.000 TL emekli kredisi başvurusu nasıl yapılır?


Vakıfbank üzerinden 150.000 TL'ye kadar emekli kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız banka kredi şartlarına uygun olmanız durumunda başvuru yaptıktan hemen sonra şube etkisinde kredinizi kullanabileceksiniz. Vakıfbank şubelerine giderek kimliğinizle birlikte başvuru yaptığınız zaman banka sizin emekli maaşınızı kendi bankasına taşımanızı isteyecek. Emekli maaşınızı VakıfBank'a taşıdıktan sonra maaşınızın 22 katına kadar kredi kullanabileceksiniz. 150 bin TL'ye kadar olan limitlerde banka şube yetkisinde onay verecektir. Emekli maaşını VakıfBank'a taşıyarak almış olduğunuz ihtiyaç kredilerinde 150.000 TL kullandığınız zaman bu Kredi üzerinden diğer bankadaki olan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçları da kapatacaksınız.

VakıfBank emekli kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank üzerinden tüm şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız ve emekli maaşınızı da VakıfBank'a taşımayı kabul ediyorsanız emekli kredisi başvurusunu size en yakın Vakıfbank şubesinden yapabilirsiniz. Vakıfbank 150 bin TL'ye kadar sizleri 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemesinde de 3 ay ertelemeli olarak Kredi imkanı sunmaktadır.

Vakıfbank üzerinden 36 ay vadeye kadar kredi aldığınız zaman banka sizin bu ödemelerinizi dilerseniz aydan aya dilerseniz de 3 aydan 3 aya yapma olanağı da sağlayacaktır. Vakıfbank kredi başvurusu ayrıca bankanın resmi internet sitesinden müşteri hizmetleri numarasından Vakıfbank ATM sinden ve Vakıfbank internet bankacılığı şubesi üzerinden de yapılmaktadır.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER