Üstelik 3 Ay Erteleme... 70.000 TL’ye Kadar 7/24 Kredi Çekebileceğiniz Anında Kredi İş Bankası’nda!

Üstelik 3 Ay Erteleme... 70.000 TL’ye Kadar 7/24 Kredi Çekebileceğiniz Anında Kredi İş Bankası’nda!
YAYIN TARİHİ: 18.11.2021 09:57:00

​70.000 TL’ye Kadar 7/24 Kredi Çekebileceğiniz Anında Kredi İş Bankası’nda! Üstelik 3 Ay Erteleme... 70.000 TL'ye kadar olan tüm nakit gereksinimler vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Türkiye'nin en büyük bankası olan İş Bankası bu ihtiyacı karşılıyor. Hemen acil olarak paranızı alıyorsunuz ve 3 ay sonra ödemeye başlıyorsunuz. Ayrıca kredilerinizi eşit taksitlerle geri ödeme imkanınız oluyor.  

Üstelik 3 Ay Erteleme... 70.000 TL’ye Kadar 7/24 Kredi Çekebileceğiniz Anında Kredi İş Bankası’nda! İş Bankası anında 70.000 TL veriyor. Bu anlamda 7/24 kredinizi bankaya uğramadan bile alabiliyorsunuz. Son dönemde yaşanan gelişmeler enflasyon oranları ve ekonomik zorluklar insanları nakit para ihtiyacına itti. İş Bankası sayesinde paranızı kolayca alabiliyorsunuz.  

İş Bankası Tarafından Hemen Veriliyor

3 ay kadar ödemesiz olan anında kredi fırsatıyla İş Bankası internet şubesinden hemen başvurabiliyorsunuz. Faiz oranları ise anlık olarak değişebilmektedir. Banka müşterisi olmanız ise en önemli şarttır. 90 güne varan ödemesiz dönem seçimi Bankamatiklerden yapılan Anında Kredi başvurularında geçerli olmuyor.

İş Bankası 70.000 TL 36 Ay Geri ÖdemeAnında Kredi Nasıl Alınır?

Şubeye gitmeden kredi çekmek artık çok kolay hale geldiği Anında Kredi’ye İşCep, İnternet Şubesi veya Bankamatiklerden başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Kredi başvurunuzun onaylanması halinde, çektiğiniz kredi tutarı İş Bankası'ndaki vadesiz hesabınıza anında aktarılıyor.


Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?


Anında Kredi başvurusu için;

İşCep > Krediler > Anında Kredi Başvuru

İnternet Şubesi > Kredilerim > Anında Kredi

Bankamatik > Daha Fazlası > Anında Kredi ve Anında Ek Hesap
adımlarını takip edebilirsiniz.


Anında Kredi Başvurusu için Gerekenler

Anında Kredi başvurunuzu İşCep, İnternet Şubesi veya Bankamatiklerden 7/24 dilediğiniz zaman hızla ve güvenle yapabiliyor, başvurunuzun onaylanması durumunda şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi kullanmanın rahatlığını yaşayabiliyorsunuz.

Kredi başvurunuz, gerek duyulması halinde kredi başvurusu yaparken seçeceğiniz hesabınızın bağlı olduğu İş Bankası Şubesi’ne detaylı değerlendirilmek üzere aktarılabilir.
İşCep uygulamasını telefonunuzun tarayıcısına www.isbank.com.tr/indir yazarak hemen yükleyebiliryorsunuz.

İşCep, İnternet Şubesi veya Bankamatiklerden 70.000 TL'ye kadar yapacağınız kredi başvurusunun onaylanması durumunda onaylanan tutar İş Bankası'ndaki vadesiz TL hesabınıza aktarılıyor.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER