Ucuz Ev Almak İsteyenlere Bomba Fırsat! 127 Metrekare Ev 106 Bin Liraya Satılıyor!

Ucuz Ev Almak İsteyenlere Bomba Fırsat! 127 Metrekare Ev 106 Bin Liraya Satılıyor!
YAYIN TARİHİ: 23.12.2021 13:06:00

Son dönemde konut fiyatlarında yaşanan akılalmaz artış sonrasında dar gelirli vatandaşlar ev almanın farklı yollarına bakıyor. Bu anlamda bankaların gayrimenkul ilanları ortaya çıkıyor. Özellikle Ziraat Bankası çok uygun fiyata resmi internet sitesi üzerinden konut satıyor.

Şuanda artık ev almak oldukça zorlaşmış durumda. Pek çok vatandaş hayallerini ertelemek zorunda kalmıştı. Uygun fiyatlı konut almak için artık adresler bankaların resmi internet sitelerine bakıyorlar. Kira artışından kurtulmak ve yeni ev sahibi olmak için vatandaşlar farklı arayışlara yönelmiş durumda. Bu anlamda satılık konut ilanları oldukça ilgi çekiyor. Piyasa da zamların etkisiyle satılık ev ilanları birer birer geri çekilirken, vatandaşlar bankaların resmi internet sitelerine bakıyor. 

ZİRAAT BANKASI'NDAN KONUT SAHİBİ OLMAK İSTEYENLERE YOK ARTIK DEDİRTEN MÜJDE!

Ziraat Bankası, konut bankası olmak isteyenlere oldukça uygun kampanyalar sunuyor. Bu anlamda icra ya da el konulmuş olan evler bankanın resmi internet sitesi üzerinden satışa çıkıyor.  Ziraat Bankası, tarafından çok uygun fiyatlar ile vatandaşa sunuluyor. Ziraat Bankası, tarafından düzenli aralıklarla yayınlanan ev ilanlarında evler çok ucuza satışa çıkıyor. Bu süreçte düzenli olarak Ziraat Bankası’nın internet sayfası üzerinden güncel ilanları takip etmek gerekiyor.


ZİRAAT BANKASI 106.000 TL'YE EVLER SATILIYOR

Ziraat Bankası bağlamında açıklanan konut ilanları için detaylar gelmeye devam ediyor.
Erzurum'da satışa çıkan 127 metrekare olan ev ise büyük ilgi görüyor. Konutun kredi alımına uygunluğu hakkında internet sitesi üzerinden detaylı bilgi paylaşımı yapıldı. Açık artırma yöntemi ile kelepir konutun satışının yapılması devam ediliyor. Satın alma başvurusu için bankanın resmi internet sayfası üzerinden başvuru yapılması gerekmektedir. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER