Twitter'da Türkiye Onu Konuşuyor! Adnan Oktar "Seks Hikayeleri" Nedir? Seks Tuzağı Nedir?

Twitter'da Türkiye Onu Konuşuyor! Adnan Oktar 'Seks Hikayeleri' Nedir? Seks Tuzağı Nedir?
YAYIN TARİHİ: 29.12.2021 10:21:00

Adnan Oktar organize suç örgütüne dair detaylı husus başlıkları araştırılıyor. Peki, bu sabah saatlerinde, Twitter'da gündem olan "Seks Tuzağı" başlığı ne ile ilgili? Bu başlık ne manaya geliyor? Twitter'da ne bağlamda gündem oldu? İşte, Twitter'da gündem olan "Seks hikayeleri" nedir? Seks tuzağı nedir Adnan Oktar? sorularının yanıtları...

Twitter'da gündem listesine düşen "Seks Tuzağı" başlığı, kullanıcılar doğrultusundan merak edildi. Bizler de haberimizde "Twitter'da gündem olan "Seks hikayeleri" nedir? Seks tuzağı nedir Adnan Oktar?" soru başlıklarına yer verdik.


 

TWİTTER'DA TÜRKİYE ONU KONUŞUYOR! ADNAN OKTAR "SEKS HİKAYELERİ" NEDİR? SEKS TUZAĞI NEDİR?


10 ayrı suçtan bin 75 sene 3 ay hapis cezasına çarptırılan Adnan Oktar'ın cinsel tacizde bulunduğu 13 yaşındaki kız çocuğu Serra M., İngiltere'de yaşıyordu. Küçük kız, Oktar amacıyla başlatılan operasyonu duyar duymaz yaşadığı ülkeden Türkiye'ye gelerek başından geçenleri bir bir anlatmıştı.

Serra M., polise verilen ifadede; Adnan Oktar suç teşkilatüne ufak yaşlarda annesinin zoruyla katıldığını ve gene annesinin kendine makyajlar yapıp "sen az konuşacaksın, Adnan Oktar ne isterse onu yapacaksın" dediğini anlatarak, "9-10 yaşımdayken annem Adnan Oktar'la iletişime geçiyordu. Gece saat 3'te annemi arıyorlardı. Annem beni kaldırarak makyaj yapıyor, elbise giydiriyor onların stüdyosunun bulunduğu yere götürüyordu. Annem beni karşısına alıp 'Sen az konuşacaksın' diye uyarıda bulunuyordu. 'Adnan Oktar ne isterse onu yapacaksın, erkek arkadaşının olmadığını, babanla görüşmediğini anlatacaksın, bacak bacak üzerine atacaksın, dik oturacaksın, dudaklarını birleştirerek konuşacaksın' gibi şeyler söyledi." diye konuşmuş, suç teşkilatının mide bulandıran gerçeklerini bir kez daha meydana çıkarmıştı.

Bu başlığın Twitter'da gündem olmasının nedeni ise, Adnan Oktar kediciklerinin halen daha sosyal medyada var olması. Sosyal medya hesapları üzerinden başlığı gündeme getiren kedicikler ve başka teşkilat üyeleri, 13 yaşındaki Serra M.'nin, Oktar'a iftira attığını öne sürüyor.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR