Turkcell, Türk Telekom, Vodafone,1 GB, 2 GB, 5 GB, 8 GB, 10 GB ve 15 GB bedava internet kampanyası

Turkcell, Türk Telekom, Vodafone,1 GB, 2 GB, 5 GB, 8 GB, 10 GB ve 15 GB bedava internet kampanyası
YAYIN TARİHİ: 12.11.2021 09:41:00

Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell kullanıcıları için ve müşteri kapmak için çeşitli kampanyalar düzenliyor. Bu anlamda 1 GB, 2 GB, 5 GB, 8 GB, 10 GB ve 15 GB bedava internet kampanyası oldukça popüler olmuş durumda. Vatandaşlar bu bedava interneti almak için operatörlerin resmi internet sitelerine girmesi gerekiyor.

Türk Telekom, Vodafone, Turkcell 1 GB, 2 GB, 5 GB, 8 GB, 10 GB ve 15 GB bedava internet kampanyası oldukça popüler.  Bu anlamda Türk Telekom 5 GB, Vodafone 30 GB ve 10 TL karşılığında Turkcell ise 1200 GB internet veriyor. Aboneler ise bedava internet almak için araştırmalarını sürdürüyor. 
 

Türk Telekom Bedava İnternet Paket kampanyası 5 GB 


Türk Telekom Parasız İnternet paketi kampanyası. 5 GB Parasız İnternet kampanyası Türk Telekom Aralık 2021'e kadar uzattı. Türk Telekom Parasız internet nasıl yapılır. Hemen 5GB Parasız internet kampanyası müracaatı yap. Türk Telekom Parasız internet nasıl yapılır?

Türk Telekom'dan yeni fırsat. Mobil hat kullanıcılarına özel 5 GB Parasız internet kampanyası, 1000 dakika yurt içi her istikamete konuşma ve 1000 SMS parasız Türk Telekom kampanyalarında yayınlandı.

Zaman ve paket aşımı olmuyor


Türk Telekom %100 fatura indirimi uygulayarak fiyatsız kullandıracağı koli, aygıt servisi ve roaming servisi ile faturalandırılır. Hatlar 3 ay süresince sarih kalır ve 3 ayın sonunda otomatik kapanır. Azalığa devam ettirmek için türk Telekom azalık müracaatı alınır.

3 ay fiyatsız Türk Telekom internet kullanımı sonrası Türk Telekom daha çok hat sahibi yapacağına inanıyor.

Turkcell Rahat Hadi Üçlük kampanyası

10 TL karşılığında 3 saat süresince 1200 GB internet sunan Turkcell, Rahat Ek Kutular kapsamında tarife üzerinden "Rahat Kutu" kullanan alıcılarına özel bir uyuşma yaptı. Rahat Kutu bulunan alıcılar ek kutu satın alabilecek muhteşem büyümeler yaşandı. Kutu aşımı olmadan rahatlıkla kullanabileceğiniz kutu sonrası fiyatlandırma periyodu 1 kb kadar düşürüyor.


Vodafone bedava internet kampanyası


Vodafone tarafından gerçekleştirilen bedava internet kampanyası aboneler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Kış ayına özel kampanyada Vodafone müşterilerine 12 ay boyunca 30 GB bedava internet sunuyor. 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER