Turabi Survivor’a Musallat Oldu! Acun Ilıcalı 2022 All-Star’a Almayınca Sindirmedi Şimdi De…

Turabi Survivor’a Musallat Oldu! Acun Ilıcalı 2022 All-Star’a Almayınca Sindirmedi Şimdi De…
YAYIN TARİHİ: 20.12.2021 11:20:00

Acun Ilıcalı, 2 kere Survivor şampiyonu olan Turabi Çamkıran’ı, Survivor 2022 All-Star kadrosuna almayınca Turbo Turabi lakaplı yarışmacı Acun Medya’ya musallat oldu adeta. Turabi Çamkıran’ın Survivor’a alınmamasının nedeni de, cadılar bayramında yarı çıplak kadınlarla verdiği pozların olduğu öne sürülmüştü. Acun Ilıcalı kadroyu açıkladığından bu yana sürekli Survivor’la ilgili açıklamalarda bulunan Turabi Çamkıran bu kez, Survivor Panorama ekibi hedef aldı, adeta bombaladı. 

Turabi Survivor’a Musallat Oldu! Acun Ilıcalı 2022 All-Star’a Almayınca Sindirmedi Şimdi De… Daha önce 2 kez Survivor şampiyonu olan Turabi Çamkıran’ın, Survivor 2022 All-Star’a da katılacağı iddia ediliyordu Sosyal medyada. Survivor tarihinin en çok adından söz ettiren isimlerinden biri olan Turabi Çamkıran’ın yeniden yarışmada olacağı haberi herkesi de heyecanlandırmıştı. Ancak gelin görün ki Acun Ilıcalı’nın açıkladığı kadroda Turabi Çamkıran yer almadı ve herkes şaştı kaldı.

Sonrasında Turabi Çamkıran’ın, cadılar bayramınında yarı çıplak kadınlarla verdiği pozların, Survivor’a alınmamasında etkili olduğu iddia edilmişti. Ne oldu bilinmiyor ancak Turabi Çamkıran, kadrolar açıklandığından bu yana her gün Survivor paylaşımı yapmaktan geri durmuyor. Geçtiğimiz günlerde Survivor kadrolarını öven Turabi Çamkıran bu kez, TV 8’de Survivor’ı yorumlaya Panorama programının sunucularına verdi veriştirdi. 
Turabi hem panorama masasını hedef aldı hem de yeni Survivor projesini açıkladı. Sosyal medyada Survivor yorumlayacağını açıklayan Turabi Çamkıran Survivor Panorama yorumcularına şu sözlerle salladı: “Oradaki yarışmacıların ne hissettiğini, ne düşündüğünü, neyi en çok özlediğini, şampiyon olunca ne hissedeceğini benden daha iyi anlayacak ve tahmin edebilecek kişi yok. Onlarla "yorumlama" adı altında dalga geçmeyecek, aşağılamayacak tepeden bakmayacak, tehdit etmeyecek ve her seferinde ailelerini düşünerek yorumlayacak kişi benimdir.
Gelecekte Survivor'a katılacak kişilere, Survivor öncesi hazırlık, Survivor zamanı, Survivor'dan çıktıktan sonraki kariyerleri için en iyi tavsiyeyi verecek kişi benim. Siz de aynı şeyi düşünüyorsanız instagram ve Youtube sayfamda adil şekilde taraf tutmadan her bölüm sonrası yorumlayacağım. Yorumlamamı isteyenler ve yorumlamamı istemeyenler bir yorum bıraksın.Not; bazı bölümleri beraber yorumlayacağız. Hatta gelin hep beraber o bölümlerde Survivor Extra yorumcularını yorumlayalım. Onlar nasıl tok bir şekilde oturdukları yerden, canlarını dişlerine takmış, aç ve özlem içinde yarışan yarışmacıları rahatça eleştirebiliyorsa, sizle beraber biz de onların yorumlamalarını eleştiririz."


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER