Turabi Acun Ilıcalı’ya Salladı Gözü Döndü ‘Acun Bir Şey Yapamaz Y…şaksın!’ Survivor’a Alınmadı Küfür

Turabi Acun Ilıcalı’ya Salladı Gözü Döndü ‘Acun Bir Şey Yapamaz Y…şaksın!’ Survivor’a Alınmadı Küfür
YAYIN TARİHİ: 21.01.2022 12:08:00

Türk televizyonlarında ilk kez 2005 yılında gösterilmeye başlayan Survivor, 2022 sezonunda All-Star formatıyla izleyicisiyle buluştu. Issız bir adada hayatta kalma ve şampiyon olma mücadelesi veren yarışmacıların yaşadıkları herkesi ekran başını kilitliyor. Survivor tarihinin en çok konuşulan ismi hiç kuşkusuz Turabi Çamkıran. Ancak Survivor 2022’ye alınmayan Turabi açtı ağzını yumdu gözünü. Hem de Acun Ilıcalı’ya sallayacak kadar.

Acun Ilıcalı’nın çalışmalarında Survivor 2021 bitmeden başladığı Survivor 2022 All-Star ekranlarda başladı başlayalı sosyal medya hayli karışık. Hali hazırda Survivor’da yarışan isimler kadar eski yarışmacılar da çok konuşuluyor. Önceki gün eski yarışmacılardan Sahra Işık’ın, Gizem Kerimoğlu’nun eleneceğini ifşa etmesinin ardından bu kez Turabi Çamkıran hem Survivor Panorama yorumlarına hem de Acun Ilıcalı’ya salladı. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'deSurvivor 2022 All-Star’da yer alması beklenen Turabi Çamkıran, yarışmaya alınmamıştı. Net bir açıklama olmasa da Acun Ilıcalı’nın, Turabi Çamkıran’ın Instagram hesabında bazı kadınlarla yaptığı paylaşımları beğenmediği, sonrasında da yarışmaya almaktan vazgeçtiği iddia edilmişti. Tüm bunlara rağmen Turabi Çamkıran, sosyal medyada Survivor bir programa başladı. Aynı zaman başka sosyal mecralarında Survivor yorumları yapmaya devam ediyor. İşte onlarda bazıları olay yarattı.
Turbo Turabi lakaplı yarışmacının hedefinde Survivor Panorama yarışmacıları vardı. Yorumların adil olmadığını, çok sert yorumlar yaptığını söyleyen Turabi Çamkıran 'İtin hatrı yoksa, sahibinin hatrı var!' devri kapanmıştır'' diyerek, Panorama yorumcularına gözdağı verdi. Turabi Çamkıran’ın hakaret dolu yorumları tepki çekerken bir de kendine gelen yoruma verdiği cevap olay oldu. Acun Ilıcalı hakkında ‘o bir şey yapamaz hepsini ben bitireceğim’ diyen Çamkıran’a Acun Ilıcalı’nın ne yanıt vereceği merak konusu oldu. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR