Tüm Tarihi Dizilere Havlu Attıracak! Alem Böyle Dizi Görmedi Diriliş Ertuğrul'un Benzeri Geliyor!

Tüm Tarihi Dizilere Havlu Attıracak! Alem Böyle Dizi Görmedi Diriliş Ertuğrul'un Benzeri Geliyor!
YAYIN TARİHİ: 18.11.2021 10:01:00

​Diriliş Ertuğrul, Kuruluş Osman ve Bozkır Arslanı Celaleddin gibi dünyada popülaritesi son derece yüksek dizileri hazırlayan Mehmet Bozdağ ve Bozdağ film bu kez daha bomba bir diziyle geliyor. Diziyi Mehmet Bozdağ'ın hazırladığı Kuruluş Osman'ın yayıncı kuruluşu olan atv ekrana getirecek. Bu dizi hem Kuruluş Osman'a hem de Diriliş Ertuğrul'a rakip olacak.

Tüm Tarihi Dizilere Havlu Attıracak! Alem Böyle Dizi Görmedi Diriliş Ertuğrul'un Benzeri Geliyor! ATV öyle büyük bir prodüksiyonlu dizi hazırlıyor ki gören artık bu kadarı da olmaz diyecek. Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman'ı hazırlayan ekip yeni dizisiyle gündeme bomba gibi düşecek.  

DESTAN GELİYOR

Bozdağ Film'in Hercai'den transfer ettiği Ebru Şahin bu dizinin başrolü oldu. Güzel oyuncu bu kez Destan için kolları sıvadı.

KURULUŞ OSMAN DA RAKİP DİRİLİŞ ERTUĞRUL DA

Bu dizi yine aynı yapım şirketinin hazırladığı Kuruluş Osman ve Diriliş Ertuğrul'a da rakip olacak.

EDHO'NUN YERİNİ ALACAK


atv yönetimi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekibiyle anlaşamayıp diziden vazgeçmişti. 

Destan EDHO'nun yerine salı günleri rakipleriyle yarışacak.

ALPARSLAN, BARBAROSLAR, KURULUŞ OSMAN'LA DESTAN

Üstelik Destan dizisinin birbirinden güçlü rakipleri var. TRT1'deki Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı ile Alparslan Büyük Selçuklu ve aynı yapım şirketinin dizisi Kuruluş Osman, Destan'ın reytinglerde elbette rakibi olacak.

TANITIMLARI MİLYONLAR İZLENDİ

atv'de 23 Kasım Salı günü yayınlanacak olan Destan dizisinin tanıtımları daha şimdiden ülkemizde ve dünyada milyonlarca kez izlendi.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER