Torunu Olanlara 3000 TL Ödeme Yatıyor, Son Dakika Haber Geldi! Bayram Havası Estirdi

Torunu Olanlara 3000 TL Ödeme Yatıyor, Son Dakika Haber Geldi! Bayram Havası Estirdi
YAYIN TARİHİ: 2.02.2022 14:50:00

Okullar herkesin bildiği üzere 7 Şubat Pazartesi günü açılıyor. Bu anlamda emekli olan ve torunu olan yani dede olanlara özel olarak okul gereksinimleri amacıyla 3.000 TL'ye kadar bankalardan ödeme verileceği duyuruldu.

Emekli olan vatandaşlar 3.000 TL'ye kadar ödeme alabilmek istiyorsan bankalardan müracaat yaparak bu ödemeleri anında temin edebilir. Son dakika olarak oluşturulan bu duyuru ardından 3.000 TL'ye kadar ödeme alabilmek isteyen vatandaşlara kampanya yapan bankaların başında gelen Vakıfbank bilhassa kendi bankası'nda emekli maaşı alan vatandaşlara bu ödemeleri süratli bir şekilde ve 7gün 24saat gerçekletireceğini belirtti. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de 

Vakıfbank 3.000 TL Başvurusu 


Kampanyaya ilk başlatan Vakıfbank kendi sosyal medya hesapları ve internet sitesi üzerinden yapmış bulunduğu duyuru ardından emekli olan ve torunu olan müşterilerine 3.000 TL'ye kadar ek ödeme vereceğini duyurdu. Vakıfbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar koşulsuz ve gelir belgesiz olarak alacakları 3.000 TL ödeme müracaatını Vakıfbank'ın mobil programı olan Vakıfbank mobil programı üzerinden yapacak. Başvuru yapabilmeniz amacıyla banka kredi notunuz mühim ve bu bankadan maaş almanız gerekmektedir.

Ziraat Bankası ve Halkbank'ta katıldı


Diğer kamu bankaları olan Ziraat Bankası ve Halkbank'ta torunu olan emeklilere 3.000 TL ödeme gerçekletireceğini duyurdu. 3.000 TL'ye kadar gerçekleştireceğiniz bu ödemelerde Vakıfbank ve Halkbank gereksinim kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlara yapmış bulunduğu gibi mobil program üzerinden nakit avans müracaat limitlerine onay verecek. 


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR