TOKİ'den Yine Dev Kampanya! Yüzde 40 Peşinatla Ev Sahibi Olun! Başvurular 10 Ocak'ta başlıyor!

TOKİ'den Yine Dev Kampanya! Yüzde 40 Peşinatla Ev Sahibi Olun! Başvurular 10 Ocak'ta başlıyor!
YAYIN TARİHİ: 8.01.2022 23:09:00

TOKİ'den projeler devam ediyor. İstanbul Başakşehir projesi başvuruları ne zaman başlıyor? Başvurular nereden ve nasıl yapılacak? Ödemeler nasıl olacak?

TOKİ ev hayallerine ulaşamayan vatandaş için büyük kampanya ve fırsatlar sunuyor. Milyonlarca vatandaşı ev sahibi yapan TOKİ yeni projelerle karşınızda. TOKİ vatandaşı yeni yılda ev sahibi yapmayı planlarken, 2022 yılı Ocak ayı ile beraber müjdeli haberini duyurdu. TOKİ'nin resmi internet sitesi üzerinden paylaşılan müjdenin detayları da açıklandı.

İstanbul da ev almayı düşünenler için bu proje 10 Ocak 2022 tarihi itibari ile başlatılıyor. Başvurularınız için Halkbankası şubesine başvuru bedelini yatırmanız gerekiyor. Eğer yaptığınız başvuru olumsuz olduğu taktirde yatırdığınız bedel hesabınıza geri ödenmektedir. İşte projeniin detayları açıklandı...

BAŞVURULAR 10 OCAK'TA BAŞLIYOR!

TOKİ bu seferde yüzde 40 peşinat ve 1.882 TL taksitle sizleri ev sahibi yapmayı planlıyor. Bu müjdeli haber ile beraber vatandaşın yüzü gülen proje için başvuruların 10 Ocak 2022 tarihinde başlayacağı duyurusu yapıldı.

TOKİ tarafından devreye alınan bu proje İstanbul'un Başakşehir ilçesinde satışa sunulacak. TOKİ'den yapılan açıklamaya göre, "İstanbul Başakşehir Kayabaşı Mah. 1. Etap 652 Konut, Projesi kapsamında yer alan, 68 adet 1+1 konutve 18. Bölge, 1. Etap 753 konut projesi kapsamında, yer alan 1+1 konut olmak üzere toplam 138 adet 1+1 konut satışa sunulacaktır". denilmiştir.


ÖDEME BİLGİLERİ!TOKİ'DEN YAPILAN DUYURUNUN DETAYLARI!BAŞVURULAR NEREYE VE NASIL YAPILACAK?DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR