TOKİ Bedavadan Daha Ucuza Fiyata Ev Sahibi Yapıyor! 2+1 Ve 3+1 Konutlar 1.200 TL Taksitle Hemen Alın

TOKİ Bedavadan Daha Ucuza Fiyata Ev Sahibi Yapıyor! 2+1 Ve 3+1 Konutlar 1.200 TL Taksitle Hemen Alın
YAYIN TARİHİ: 1.02.2022 11:00:00

Konut fiyatlarının yüksek maliyetli oluşu alternatif ev alma imkânları sayesinde kolaylaşıyor. İnşaat sektöründe maliyetler nedeniyle ciddi bir artış meydana gelmiştir. Banka kredi faizlerinin de yüksek oluşu bu yolla ev almanın yolunu da kapatmıştır. Her vatandaşın bir ev sahibi olma hakkı olduğundan yola çıkılarak kurulan TOKİ, bu konuda ciddi çalışmalar yapmaktadır.

Uygun ödemelerle satışa sunulan daireler, halka rahat bir nefes aldırır oldu.  Bu konutlar, 2+1 ve 3+1 olarak 1.200 TL'den başlayan taksitlerle satışa sunuluyor. Kira derdinden kurtulmak isteyen vatandaşlar, kiradan daha ucuz fiyata taksitler ödeyerek ev sahibi olabiliyor. Konut projelerini belli zamanlarda ilana çıkaran TOKİ, seçili bölgelerde inşaat çalışmalarına devam etmektedir. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de


 

TOKİ Konutları Dar Ve Orta Gelirli Vatandaştan İlgi Görüyor


Ev almak istese yıllarca yüklü kredi ödeyecek olan vatandaş, bu hayalinden vazgeçmek zorunda kalırken; TOKİ’nin sunduğu kolay ödeme programı ile istediği kolaylıkta ev sahibi oluyor.  Önce vatandaşın cebini düşünen kurum, düşük ödemelerle ev sahibi yapıyor.  Kolay olmayan hayat şartları nedeniyle sıkıntı çeken vatandaş, kendi evine sahip olmanın huzurunu yaşıyor.


Her ilimizde uygun ödeme koşullarıyla satışa sunulan konutlar, dar ve orta gelirli vatandaşın yüzünü güldürmeye devam ediyor. Misyonu her vatandaşı ev sahibi yapmak olan TOKİ, devlet eliyle vatandaşa imkânlar sunuyor. Şimdiye kadar 1,2 milyon ailenin konut sahibi olması sağlanmış ve kiracılıktan kurtarılmıştır. 2023 yılına kadar 200 bin ailenin konut sahibi yapılması hedefler arasında.


TOKİ’den Kaç Ay Vade İle Ev Alınabiliyor


TOKİ’den 120, 180, 240 ay gibi vadelerle ev sahibi olan vatandaş, kendine uygun bir ödeme planı seçiyor. Düşük taksitlerle ev sahibi olmanın en kısa yolu olan TOKİ konutları, kolay bir şekilde ev sahibi olunmasını sağlıyor. Siz de TOKİ vasıtasıyla avantajlı bir şekilde ev sahibi olmayı isterseniz, TOKİ’nin düzenlediği taksitli kampanyaları yakından takip etmelisiniz. Böylece tam da talebinize uygun bir şekilde bütçenize uygun olacak düzeyde ev sahibi olma fırsatını aralayabilirsiniz! 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR