TEB Yeni Kredi Kampanyası Duyurdu, Rekor Başvuru Bekleniyordu, Öyle Oldu, 100 bin TL Veriliyor

TEB Yeni Kredi Kampanyası Duyurdu, Rekor Başvuru Bekleniyordu, Öyle Oldu, 100 bin TL Veriliyor
YAYIN TARİHİ: 5.07.2021 21:01:00

TEB Yeni Kredi Kampanyası Duyurdu, Rekor Başvuru Bekleniyordu, Öyle Oldu, 100 bin TL Veriliyor. Sizlerde destek kredisine başvuru yapabilir, onay alabilir, kredinizi kullanabilirsiniz. TEB bankası destekleri başladı...

Tüketici kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, mesleklerine ve gelirlerine göre bankalardan kredi alabilirler. Sizlerde eğer TEB üzerinden kredi başvurusu yapacaksanız, ihtiyaç kredisi ve diğer tüm kategorilerde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Tüketici kredisi başvurusu yaptığınızda emekliyseniz emekli kredisi alabilirsiniz. Emekli kredileri 100.000 TL’ye kadar verilmektedir. Eğer ihtiyaç ve emekli kredisi limiti size uygun değilse 100.000 TL üzerinde işlem yapmak istiyorsanız da bu bankanın ipotekli kredilerine başvuru yapabilirsiniz.

TEB Kredi Başvuru Şartları Nedir?

Bu verilen kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız, bankanın istediği şartlarda kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir. TEB Kredi başvurusu yapacak olan kişiler 18 yaşından büyük olmalı ve TC vatandaşı olmalıdır. Bu kişiler ayrıca daha önceden banka çalışma yapıp icralık oldularsa kredi başvurusu yaptıklarında onay alamazlar. Banka politikalarına uygun olmanız durumunda kredi alabilirsiniz. Bu sebeple başvuru yapmadan önce bu politikaları sorgulamasını kredi notu öğrenme yöntemleri ile yapabilir ve ona göre bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz.

TEB İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

Bankanın müşterilerine sunduğu en kolay kredi ihtiyaç kredisidir. Her ihtiyacınıza göre kredi başvurusu yapabilir ve anında kredi onayı alabilirsiniz. TEB ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda banka kredi notu 1100 ve üzerinde olan kişilere bu kredi imkanını vermektedir. Kredi onayı aldığınızda banka şubesinden kredinizi kullanabilirsiniz. TEB ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda banka sorgulama sonrasında size sonucu söyler. Eğer bankadan ihtiyaç kredisi ile birlikte borç kapatma kredisi de almak isterseniz, bankanın bu kredi kampanyasından da yararlanabilirsiniz.

TEB Emekli Kredisi Nasıl Alınır?

TEB üzerinden emekli kredisi almak istiyorsanız, şartlara uygun olmanız gerekmektedir. Bu banka ilk şart olarak emekli olan kişilerin emekli maaşlarını kendi bankalarından almalarını isteyecektir. Emekli maaşınızı TEB bankasına taşıdıktan sonra hemen ne kadar kredi alacağınızı görebilirsiniz. Banka kredi notu düşük olan kişilere de bu imkanı veriyor. Sadece bir icralık dosyanızın olmaması yeterlidir. TEB emekli kredisi 100.000 TL’ye kadar 36 ay vade ile verilmektedir. Sizde en yakın TEB şubesine giderek bu kredi için başvuruda bulunabilirsiniz.

TEB İpotekli Kredi Nasıl Alınır?

İpotekli kredi bankalardaki limitlerin müşterilerine yetmediği zaman, bankaya verilen ipotek ile kullanılan kredilerdir. Sizlerde TEB üzerinden ipotekli kredi başvurusu yapabilir ve 100 bin TL üzerinde kredi kullanabilirsiniz. TEB bankası bu kredilerde bankaya vereceğiniz ipoteğin ekspertiz değerinin yüzde 50’sine kadar kredi imkanı vermektedir. 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak kredi kullanabilirsiniz. Başvuru yapacağınız mülkün değeri 100.000 TL ise, 50.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Değeri ne kadar yüksek olan bir mülk ipotek ederseniz o kadar fazla kredi alabilirsiniz.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER