TEB Ocak Ayı Sonuna Kadar 105.000 TL Başvuru Yapanlara Şartsız, Gelir Belgesiz Hemen Onay Verecek

TEB Ocak Ayı Sonuna Kadar 105.000 TL Başvuru Yapanlara Şartsız, Gelir Belgesiz Hemen Onay Verecek
YAYIN TARİHİ: 2.01.2022 14:58:00

Yeni yılın ilk günlerinde bankalar kampanya düzenlemeye başladı. Bu anlamda nakit ihtiacı çeken vatandaşlar için ballı kaymaklı kampanya TEB'ten geldi. TEB Bank tarafından ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 105.000 TL müşterilerine sadece kimlik kartıyla veriliyor. TEB Bank üzerinden ihtiyaç duyanlar ise bankaya akın ediyor. TEB Bank ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak 105.000 TL'ye kadar kredi alabilirsiniz. Bu anlamda aldığınız kredinin 36 vade ile geri ödemesi oluyor.

TEB Bank tarafından vatandaşlara müjdeli bir haber verildi. Şu dönemde oldukça önemlidir. TEB Bank ihtiyaç kredisi bağlamında 105.000 TL veriyor. Özellikle pandemi döneminde ilaç gibi geliyor. Sadece kimlikle bankaya gidip paranızı alabilirsiniz. TEB BANK 105.000 TL ihtiyaç kredisi başvuru yapacak olan vatandaşlar ilk olarak bazı şartları yerine getirmelidir. Öncelikle kredi notunun yüksek olması önemli 1200 kredi notu puanı olması gerekiyor. Ayrıca bu meblağda kredi alabilmek için kişinin gelir belgesi düzenlemesi gerekmektedir. Gelir belgesinde en az 6 ay bir işte çalışma koşulunu sağlaması gerekiyor. Emekli iseniz maaşınızı TEB bank'tan almanız önemli bir koşul olarak karşımıza çıkıyor. Esnaf iseniz vergi levhanız bu krediyi almanız için bir koşul olarak ortaya çıkıyor. 


 

105.000 TL TEB BANK KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?


105 bin TL kredi alabilmeniz için öncelikle TEB bank müşterisi olmanız gerekiyor. 
Bu anlamda 36 ay vade miktarıyla bu krediyi alabilirsiniz. TEB kredi başvurusu yapıldıktan sonra sonuç hemen geliyor. TEB kredisi almak istiyorsanız size en yakın TEB şubesine uğramanız yeterli oluyor. TC kimlik numarasıyla şubede yapacağınız başvuru sonrasında, kimlik numaranız sorgulanacak ve onay verilip verilmeyeceği anlık olarak TEB Bank müşterisine iletilecek. 105.000 TL kredi alacak kişinin bankaya gidecek zamanı yoksa, banka şubesinde prosedürlerle uğraşmak istemiyorsa yapacağı çok kolay bir iş var o da TEB mobil uygulamasını indirerek kolay kredi almak mobil uygulama ile zamandan da tasarruf edersiniz. TEB Bank müşterisi olan kişiler internet bankacılığı şubesine giriş yaparak veya TEB Bank mobil bankacılık giriş yeni yaparak kredi başvurusu kolaylıkla yapar. Online olarak yapılan başvurularda onay almanız durumunda ise krediniz hemen hesaba yatacaktır. TEB Bank internet üzerinden verdiği krediler de daha düşük faiz oranları ve masrafsız kredi seçenekleri ile müşterilerine imkan sağlar.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER