TEB Kart Sahipleri Dikkat: Geri Ödemesiz 4.500 TL Verilecek! Ayrıca Nakit Avans Ve Yüzde 50 İndirim

TEB Kart Sahipleri Dikkat: Geri Ödemesiz 4.500 TL Verilecek! Ayrıca Nakit Avans Ve Yüzde 50 İndirim
YAYIN TARİHİ: 24.01.2022 13:57:00

TEB Bank tarafından verilen kredi kartı vatandaşları oldukça mutlu ediyor. Bu anlamda yeni kampanyalar sonrasında çeşitli hediyeler indirimler ve avanslar kazanılıyor. TEB tarafından yapılan yeni kampanya sonrasında 4.500 TL’ye kadar bonus verilecek. Bu para bir yıl boyunca yapacağınız alışveriş miktarı uyarınca verilecek.

TEB Bank yaptığı kampanyalar ile vatandaşları mest etmeye devam ediyor. 10.000 TL harcama sözüne 500 TL veriliyor. Öte yandan 4.500 TL'de geri ödemesiz para alabilirsiniz. 
Talimat vermek amacıyla 0 850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’ni arayabilir ya da CEPTETEB Internet Şube’sinden Kartlar – Kart İşlemleri – Harcama Sözü’ne tıklayıp harcama sözü tutarınızı belirleyebilirsiniz. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de

TEB KART SAHİPLERİ DİKKAT: GERİ ÖDEMESİZ 4.500 TL VERİLECEK! AYRICA NAKİT AVANS VE YÜZDE 50 İNDİRİM


Otomatik ödeme talimatı sunarak faturalarınızın zamanında, aksamadan ödenmesini sağlayabilirsiniz. Son kesilen ekstrenizin en az 1.000 TL olması halinde Sinema ve Tiyatro harcamalarına %50 indirim kazanabilirsiniz.Harcama sözü sunarak 500 TL'ye varan bonus kazanma şansını yakalayabilirsiniz.
Ekstrelerinize Dijital Ekstre olarak CEPTETEB Internet Şubesi'den ya da CEPTETEB Mobil Uygulaması'ndan basitçe ulaşabilir ve ekstrelerinizi cihazınıza pdf olarak indirerek kaydedebilirsiniz. CEPTETEB İnternet Şubesi ve CEPTETEB Mobil Uygulaması’na giriş amacıyla lüzumlu olan parolanız yoksa ya da parolanızı unuttuysanız, Parolamı Al/Unuttum tıklayarak yeni parolanızı anında oluşturabilirsiniz.
Nakit avans çekmenin yanı sıra, bütün banka kartı işlemlerinizi basitçe yapabilirsiniz.
Sevdikleriniz amacıyla de TEB Kredi Kartınıza bağlı bir ek kart çıkartıp, onların da TEB Bonus Card ayrıcalıklarından faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Evcil dostlarımıza özel veteriner ve petshop harcamalarınızın %10’u kadar indirim kazanabilirsiniz. Ek kart ve sanal kartlarınız da dahil bütün kartlarınızdan aylık en çok kazanılabilecek indirim tutarı 30 TL’dir. Ortak piyasa yeri olarak e-ticaret hizmeti veren sitelerden oluşturulan harcamalar dahil değildir. Bu kampanyadan faydalanabilmek amacıyla harcama yapmadan evvel bir defaya mahsus PATI yazıp 4616’ya SMS iletmeniz gerekmektedir. Kampanya 30.06.2022 tarihine kadar geçerlidir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR