TEB Bank'tan SGK Ve Bağkur'luları Mest Eden 2022 Müjdesi! 4.250 TL Anında Nakit Ödeme Yapılıyor

TEB Bank'tan SGK Ve Bağkur'luları Mest Eden 2022 Müjdesi! 4.250 TL Anında Nakit Ödeme Yapılıyor
YAYIN TARİHİ: 5.01.2022 14:15:00

TEB Bank 2022 yılına yine bomba gibi girdi. Bu anlamda Emekli vatandaşlarımız için mest eden kampanyalar yapılmaya başlandı. Emekliye promosyon miktarları ile ilgili araştırma yaparken, TEB Bank tarafından uygulanan kampanyaları haberimizde veriyoruz.

TEB bağlamında doğrultusundan emekli kampanyasının yeni şartları duyuruldu. Emekli müşterilere ekstra ödemeler uygulanacağı açıklandı. İşte emeklilere yayılan yeni fırsatlar... Emekliler, emekli maaşlarını taşıdıkları bankalardan maaş tutarlarına bağlı olarak belirli oranda promosyon kazanmakta. Bankalar, emeklilerin maaşlarını ödeme gününden evvel işletme talihi yakaladıkları amacıyla emeklilere maaş taşıma karşılığında promosyon ödemesi yapıyor. Her bankanın kendisine has bir programı varken bu uygulamalar arasında en ilgi çekici olanlardan biri hiç elbette TEB’in müşterilerine sunduğu.
TEB BANK'TAN SGK VE BAĞKUR'LULARI MEST EDEN 2022 MÜJDESİ! 4.250 TL ANINDA NAKİT ÖDEME YAPILIYOR

Türk Ekonomi Bankası bağlamında emekli maaşlarını bu bankaya taşıyan vatandaşlar için güzel haberler gelmeye devam ediyor. Bakıldığı zaman ise 2.750 TL'ye varan ödemeler göze çarpmış oluyor. En fazla promosyon parası almak için bankaya 2 tane otomatik ödeme talimatı ibraz edilmesi gerekiyor. Maaşı 1.500 TL’yi aşmayan emeklilere taşıma karşılığında 500 TL promosyon ödenirken ek olarak 2 adet otomatik ödeme talimatı verilmesi durumunda ödeme miktarı 1.850 TL’ye çıkıyor.
Emekli aylığı 1.500 TL’yi aşan; lakin 2.500 TL’yi aşmayan emeklilere taşıma karşılığında 625 TL ödenirken ek olarak verilebilecek 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı ile birlikte bu tutar 2.300 TL’yi buluyor. Emekli aylığı 2.500 TL’yi geride bıraktığımız emeklilere yayılan şartlar ise çok daha cazip. Bu şahıslara standart olarak 750 TL, fatura ödeme talimatı ile birlikte ise 2.750 TL ödeniyor.

Eğer maaşlarınızı TEB'e taşıdıktan sonra emekli naaşı alan bir arkadaşınızı daha bu banakaya taşırsanız ektra para alabiliyorsunuz. Her bir tanıdıkları aracılığı ile 250 TL, toplamda ise 2.500 TL kazanabilecek şahıslar, emekli olmak mecburiyetinde değil.TEB, emeklilere ve emekli yakınını TEB’e getirenlere sunmuş olduğu üstünlükleri nakit ödeme ile sınırlamıyor. Bu şahıslar aynı vakitte CEPTETEB üzerinden bankacılık işlemlerini rastgele bir masraf ödemeden yapabiliyor. Hem de aidatsız kredi kartı, bedava fatura ödeme, davet merkezine hemen bağlanma, şubede sıra beklememe gibi faydalar da en az nakit ödeme kadar ilgi çekmekte. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER