TEB Bank Kartı Olanlar Şubeye Gelmeden Başvurusuz Şekilde Hesaplarına 10 Bin TL Aktarabilecek!

TEB Bank Kartı Olanlar Şubeye Gelmeden Başvurusuz Şekilde Hesaplarına 10 Bin TL Aktarabilecek!
YAYIN TARİHİ: 14.02.2022 18:55:00

TEB Bank tarafından güzel bir kampanya dile gelmiş durumda. Bu anlamda TEB Bank müşterileri nakit avans kullanma lüksüne sahip olacak. TEB kartınız ile rastgele bir evrak ya da belge götürmeden hem de kefile dahi lüzum duymadan 24 aya değin ulaşan taksitlerle birlikte TEB nakit avans her vakit yanınızdadır. İşte detaylar….

Bankacılık sektörünün sunmuş olduğu türlü argümanlar, günlük finansal düzeni dengelemek ve acil ihtiyaçları karşılamak meselesinde hayli büyük ehemmiyet taşıyor. Beklenmedik bir sırada ortaya gelen sağlık, eğitim, tatil, tadilat, mobilya ya da beyaz eşya alımı gibi mevzularda bütçeniz yeterli gelmezse TEB BANK nakit avans imkanından yararlanabiliyorsunuz. TEB Bonus Card'ınızla nakit limitiniz kadar parayı tün TEB şubelerinden, TEB ATM’lerinden, TEB İnternet Şubesi'nden ya da Telefon Şubesi'nden 7 gün 24 saat hemen çekin, en çok 12 aya varan taksitlerle ödeyin.Sağlık, eğitim ya da rastgele bir zaruri sebepten dolayı lüzularınız meydana çıktığı vakit ve bu ihtiyaçlarınızı karşılayacak yeteri kadar nakde sahip olmadığınız takdirde TEB nakit avans olanağını kullanabileceksiniz. Herhangi bir biçimde müracaat gerçekleştirmenize, belge ve evrak hazırlamanıza veya da kefil bulmanız lüzum kalmadan nakit avansınızı her an kullanabileceksiniz. 

TEB Kredi Kartlarından Nakit Avans!


Acil nakit mi lazım? Dilediğiniz vakit kısa süreli acil ihtiyaçlarınız amacıyla TEB kredi kartlarınızla nakit avans çekebilirsiniz.

Hangi kanallardan nakit avans çekebilirim:


Ceptepara ( NAKIT boşluk kartınızın son 4 hanesini 4616’ya SMS gönderin, nakit avans teklifiniz cebinize gelsin.)

CEPTETEB Mobil Uygulaması

CEPTETEB Internet Şubesi

TEB ATM’leri


TEB Şubeleri

0 850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’nden basitçe başvurabilirsiniz.
Detaylar:

Nakit Avans prosedürlerinde faiz seviyesi %1,98'dir.

Maksimum 10.000 TL amacıyla prosedür yapılabilmektedir.

TEB ATM’lerinden prosedür başına para çekme limiti 2.000 TL, günlük para çekme limiti 5.000 TL’dir

Kredi Kartı Yasal Yönetmelikleri gereği bir takvim senesi amacıylade üç kere kredi kartınızın asgari ödenmesi gereken tutarın altında ödeme yapmanız halinde fakat kredi kartı devre borcunuzun tamamı ödendikten sonra nakit avans tüketimi yapabilirsiniz. 
TEB, Nakit Avans kampanyası koşullarında farklılık yapma hakkını gizli tutar. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR