TC Vatandaşlarına Kimlikleri İle 5000 TL Ödeme Bugün Başladı, Duyuru Yapıldı

TC Vatandaşlarına Kimlikleri İle 5000 TL Ödeme Bugün Başladı, Duyuru Yapıldı
YAYIN TARİHİ: 11.09.2021 09:38:00

TC. vatandaşlarına 5 bin TL'ye kadar ödeme yapılacak. 5000 TL ye kadar ihtiyacı olan kişilere bankalar tarafından yeni bir kredi kampanyası duyurusu yapıldı. İşte son dakika haberi...

TC. vatandaşlarına 5 bin TL'ye kadar ödeme yapılacak. 5000 TL ye kadar ihtiyacı olan kişilere bankalar tarafından yeni bir kredi kampanyası duyurusu yapıldı. 36 ay vadeye kadar verilecek olan bu kredilerin ilk taksit ödemelerinde 90 gün erteleme yapması oldukça tercih edilen bir kampanya olmasına sebep gösterildi. Para ihtiyacı olan kişilerin kredi başvurusu için 5.000 TL ye kadar işlem yapmaları durumunda gelir belgesiz olarak bu kredileri alabilecekleri de altı çizildi. Son dakika olarak bankaların yapmış olduğu bu kampanya ile birlikte 5000 TL kredi başvurusu yapacak olan kişiler banka şubelerine gitmeden de işlemler yapabilecek. 

Finansbank'tan 5000 TL'ye kadar destek kampanyası...


Finansbank üzerinden başvuru yapmak isteyen müşteriler t.c. kimlik numarasını 5030 numarasına mesaj atarak hemen ne kadar onay aldıklarını görebiliyorlar. 5030 numarasını attığınız mesaj sonrasında 5 dakika içerisinde banka sizlere Kredi sonucunu verecek ve onaylanan tutar kadar kredinizin ne kadar olduğunu mesajda göreceksiniz. 5000 TL ve üzerinde kredi onayı verecek olan bu banka üzerinden kredi onayı almış müşteriler En yakın Finansbank şubesine giderek buradan 36 ay vadeli kredi kullanabilecekler. Finansbank hesabı olan müşteriler ise mobil uygulama üzerinden kredi başvurusu yaparak 5000 TL'ye kadar hemen aynı gün içinde onay alabilir. 


Yapı Kredi Bankası 5000 TL kredi başvurusu

Yapı Kredi Bankası üzerinden de 5000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. Yapı Kredi Bankası üzerinden 5000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler belirtilen Kredi şartlarına uygun olmaları durumunda 36 ay vadeli Kredi kullanabilecek. Yapı Kredi Bankası SMS ile kredi başvurusu alıyor. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bireysel yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazarak bu mesajı 4411 numarasını gönderin. Göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında sizleri 10 dakika içerisinde Kredi sonucu gelecek ve ne kadar kredi onayı aldığınızı hemen göreceksiniz. 5000 TL kredi onayı alan müşteriler en yakın banka şubesine giderek işlemlerini başlatabilir ve krediyi gelir belgesiz olarak kullanabilir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER