TC kimlik numarasına göre ödemeler başladı, 5000 TL Hemen hesaplara yatıyor

TC kimlik numarasına göre ödemeler başladı, 5000 TL Hemen hesaplara yatıyor
YAYIN TARİHİ: 1.09.2021 22:49:00

TC kimlik numarasına göre ödemeler başladı. Hesaplarınızı kontrol edin. TC kimlik numarasına göre en az 5000 TL'ye kadar ödeme alabiliyorsunuz. Detaylar haberimizde...

TC kimlik numarasına göre ödemeler başladı. Hesaplarınızı kontrol edin. TC kimlik numarasına göre en az 5000 TL'ye kadar ödeme alabiliyorsunuz. Bu işlemleri yapmak istiyorsanız bankalardan bir hesabınızın olması gerekiyor. Banka hesabı olan kişiler internet bankacılığı şifresi ile birlikte mobil uygulama üzerinden 5000 TL'ye kadar başvuruda bulunabilirler. Mobil uygulama üzerinden başvuru yapacağınız sistem kredi ve nakit avans sistemi olacak. Bankalar ihtiyaç kredisi kampanyalarında artık banka şubelerine gitmeden müşterilerine destek olmaktadır. Ayrıca kredi alamayan müşterilerine de artı para vererek acil paraya ihtiyaçları için bankalar yardımcı olmaktadır. Son dakika haberine göre 5000 TL'ye kadar ödeme alacak kişiler için ekranlar açıldı. Sizlerde başvurunuzu yaparak 5000 TL ödeme olabilirsiniz.

Ziraat Bankası hesabı olan kişilere 5000 TL ödeme


Ziraat Bankası hesabı olan müşteriler emekli ve çalışan olması durumunda 5000 TL'ye kadar ödeme alabiliyor. İsterseniz bu parayı kredi olarak alabilir veya 36 ay vadeye bölebilir isterseniz de nakit avans olarak hesabınıza yatırabilir istediğiniz zaman harcama yapabilirsiniz. Ziraat Bankası internet bankacılığı şifresi ile birlikte mobil uygulamasına giriş yaparak kendi hesabınız bölümünden nakit avans başvurusu yapabilir krediler bölümünden de ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusu onay alırsa şubelere gitmeden banka hesabınıza onaylanan tutar hemen yatacaktır. 


DenizBank'tan kurtaran hesap 5000 TL

Özel bankalar arasında olan denizbank'ta 5000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde nakit imkanı sağlıyor. 5000 lira ödeme alacak olan kişiler kurtaran yazıp boşluk bırakıp t.c. kimlik numaralarını yazarak 3280 numaralarına gönderebilir. Bu bankada hesabı olan kişiler onay alırlarsa artı para olarak 5000 TL hesaplarını yatırılacaktır. Onay olabilmeniz için banka kredi montunuzu yüksek olması şartı vardır. Ayrıca banka müşterilerine Kredi imkanı da sunuyor. Cep telefonunuzu mesaj kısmından kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı da yazarak 3280 numarasını gönderin. Bu şekilde mesaj yazdıktan sonra 5 dakika içerisinde banka sizlere Kredi sonucunu verecek ve onaylanan kredinizi de hemen kullanmış olacaksınız. Size en yakın banka şubesinden sadece kimliğiniz ile birlikte kredinizi kullanabilirsiniz. 100 TL kredi notu yüksek olan kişiler 5000 TL üzerinde de kredi onayı alabilmektedirler.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER