TC Kimlik Kartınızla 10.000 TL Ödeme Yapılacak, PTT, Ziraat Bankası...

TC Kimlik Kartınızla 10.000 TL Ödeme Yapılacak, PTT, Ziraat Bankası...
YAYIN TARİHİ: 8.09.2021 23:23:00

Son dakika olarak yeni bir kampanya başladı. 10.000 TL'ye kadar tc kimlik kartınız ile işlem yapabileceksiniz. İşte detaylar...

Bankalardan yeni bir kampanya daha... Kredi almak isteyenlere 10.000 TL'ye kadar ödeme yapılacak. TC kimlik numaranız üzerinden verilecek olan bu krediler, PTT başta olmak üzere, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank, QNB Finansbank ve Denizbank üzerinden ödenecek. Alacağınız 10.000 TL kredi olarak sizlere sunulacağı için 10.000 TL kredi kullandığınızda 36 ay vadeli olarak kredi kullanabileceksiniz. Bankalar üzerinden işlem yapan kişiler, belirtilen bu şartlara uygunsa hemen kredi kullanabilecek ve bu kredilerde de sizlere hemen destek kampanyası adı altında düşük faizli krediler verecek...

PTT Kredisi başvurusu 

PTT üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler, gişelere giderek kimlik kartı ile başvurularını yapabilirler. Banka üzerinden işlem yapacak olan kişiler, 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak kredilerini kullanabilir. Özellikle PTT üzerinden emekli maaşı alan kişiler, sorgusuz sualsiz kredilerini kullanabilirler. 


Ziraat Bankası kredi başvurusu 

Ziraat Bankası üzerinden de kredi başvurusu yapmak isteyenler, bankanın resmi internet sitesine girebilir veya bankanın şubelerine giderek kimlikle başvuru yapabilir. Yapmış olduğunuz başvuru sonrasında kredi sizlere hemen kullandırılacaktır. Ziraat Bankası üzerinden kredi alacak olan kişiler, 36 ay vadeli düşük faizli işlem yapabileceklerdir. Ziraat Bankası özellikle emekli olan kişilere 3 ay ertelemeli ve yüksek limitler olmak kaydıyla da krediler kullandıracaktır. İhtiyaç kredisi alacak kişiler, bu şartlara uygunsa Ziraat Bankası üzerinden kredi alabilir. 

Kamu bankası olan Ziraat Bankası gibi ayrıca Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de aynı şartlarda krediler kullanılıyor. Banka şubelerine giderek veya internet siteleri üzerinden kredi başvurularını yapabilirsiniz. 

QNB Finansbank hemen onaylı kredi 

QNB Finansbank üzerinden de hemen onaylı kredi alabileceksiniz. 5030 numarasına TC KİMLİK numaranızı yazarsanız sizlere hemen kredi sonucu gelecek ve bu sonuca göre kredinizi kullanacaksınız. QNb Finansbank ayrıca kredi ihtiyacı olan kişilere, banka şubelerinden gelir belgesiz olarak da işlem yapıyor. İhtiyaç kredisi alacak kişiler, kredilerini hızlı bir şekilde kullanabilirler. 

DİĞER



DİKKAT ÇEKEN HABERLER