Taner Ay Kimdir, Kaç Yaşındaydı, Nereli? Sedat Peker'in Arkadaşı Taner Ay Öldü Mü, Neden Öldü?

Taner Ay Kimdir, Kaç Yaşındaydı, Nereli? Sedat Peker'in Arkadaşı Taner Ay Öldü Mü, Neden Öldü?
YAYIN TARİHİ: 31.12.2021 09:35:00

​Taner Ay öldü mü? Taner Ay kimdir? Almanya’da ikamet eden ve Kırşehirli bir iş insanı olarak tanınmış Taner Ay trafik kazası geçirdi. Bu gelişmenin sonrasında Taner Ay öldü mü sorusuna cevap aranmaya başlandı. Taner Ay’ın haline dair açıklamayı, Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Üyesi, ATO Meclis Üyesi Efe Bezci duyurdu. Peki; Taner Ay kimdir?

Taner Ay kimdir, kaç yaş yaşındaydı, nereli? Taner Ay öldü mü? Almanya'da yaşam sürdüren ve iş insanı olarak tanınmış Kırşehirli Taner Ay geçirdiği trafik kazasının sonrasında hayatını kaybetti. Ay'ın ölüm haberini Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Üyesi, ATO Meclis Üyesi Efe Bezci duyurdu. Peki, Taner Ay kimdir?


TANER AY KİMDİR?

Taner Ay Almanya'da dünyaya geldi. Memleketi aslen Kırşehir, Kaman'dır. Eğitim hayatına Almanya'da başladı. Liseyi tamamladıktan sonra üniversite hayatını Londra'da sürdürdü.
Taner Ay iş hayatına detaylı sektörlerde ismim atarak başladı..


TANER AY ÖLDÜ MÜ?

Almanya'da ikamet eden Kırşehir'li iş adamı ve Kırşehir Belediyespor Başkan adayı Taner Ay, Bulgaristan'da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.


Taner Ay'ın ölüm haberini Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Üyesi, ATO Meclis Üyesi Efe Bezci düyürdü. Bezci, sosyal medya hesabından Taner Ay'ın Trafik kazası ile öldüğünü söyleyerek açıklamasında şu ifadeleri kullandı;

"Yakın dostum, güzel insan Taner Ay kardeşimi, trafik kazasında çok erken kaybetmenin üzüntüsü içindeyim. Mekanı cennet olsun."


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER