Tam kapanmada başvurulara yüksek getirili vadeli mevduat hesabı rekor kırıyor

Tam kapanmada başvurulara yüksek getirili vadeli mevduat hesabı rekor kırıyor
YAYIN TARİHİ: 3.05.2021 22:45:00

Burgan Bank, birikimlerini vadeli mevduat hesabında değerlendirmek isteyenlere tam kapanma sürprizi yaptı.

Burgan Bank, birikimlerini vadeli mevduat hesabında değerlendirmek isteyenlere tam kapanma sürprizi yaptı. Banka, birikimlerini vadeli mevduat hesabında değerlendirmek isteyenlere mobil uygulama ya da resmî internet adresinden başvuruda bulunmaları takdirinde yüksek getirili faiz uyguluyor. İşte Burgan Bank’ın yüksek getiri sağlayan dijital vadeli mevduat hesabı hakkında kaydettiğimiz önemli notlar…

Burgan Bank, 29 Nisan Perşembe saat 19.00’da başlayıp 17 Mayıs Pazartesi günü sabahı 05.00’te sona erecek olan tam kapanma sürecinde eve kapanan vatandaşa moral gibi bir kampanya düzenledi. Birikimlerini dijital vadeli mevduat hesabında değerlendirecek olanların yüzlerini güldürecek dijital vadeli mevduat hesabı kampanyasının getiri oranı oldukça yüksek!

Piyasanın en yüksek faiz oranlarıyla vadeli mevduat hesabı!

Burgan Bank, birikimlerini vadeli mevduat hesabında değerlendirmek isteyenlere sürpriz gibi bir kampanya düzenledi. Tam kapanma sürecinde evlerinde izolasyona geçen vatandaşlara piyasanın en yüksek faiz oranlarıyla getiri sağlayan dijital vadeli mevduat hesabını duyurdu.
Peki, piyasanın en yüksek faiz oranlarına sahip olan ve başvurusunu mobil uygulama ya da bankanın resmî internet adresinden yapabileceğiniz vadeli mevduat hesabına başvuru nasıl yapılır? Burgan Bank, vadeli mevduat hesabının özellikleri nelerdir? İşte detaylar…


Burgan Bank’tan yüzde 20,00 Hoş Geldin Faizi!Burgan Bank, tam kapanma sürecinde vatandaşı ihya edecek bir kampanyaya imza attı. Banka, piyasanın en yüksek getiri oranlı “yüksek faiz oranlı dijital mevduat hesabı”nı iftiharla sundu. Bankanın yüzde 20,00 faiz oranlı faydalanmak oldukça hızlı ve kolay... Tam kapanma sürprizi yüksek getiri oranlı vadeli mevduat hesabından yararlanmak için bankanın dijital platformları üzerinden anında başvuruda bulunabilirsiniz. Peki, tam kapanma sürprizi vadeli mevduat hesabı nasıl başvurulur?

Burgan Bank’a yüzde 20,00 faizli vadeli mevduat hesabı nasıl açılır?

Burgan Bank, yüzde 20,00 faiz oranlı vadeli mevduat hesabı bankanın resmî internet adresi olan www.burgan.com.tr üzerinden kolayca açılabilirken 0 850 222 82 22’yi 7/24 arayarabilirsiniz. Banka, müşterisi olmayanlara hızlı bir şekilde hesap açarak yüzde 20,00 faiz oranlı vadeli mevduat hesabı açma fırsatını da resmî internet sitesinde yayımladığı kampanyasında kamuoyuna duyurdu.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER