Survivor Yunus Emre ahlaksızlığın dibine vurdu ‘kucağım daha zevkli’ Acun Ilıcalı kellesini alacak

Survivor Yunus Emre ahlaksızlığın dibine vurdu ‘kucağım daha zevkli’ Acun Ilıcalı kellesini alacak
YAYIN TARİHİ: 20.12.2021 19:57:00

Survivor 2020’ye damga vuran isimlerden biri olan Yunus Emre Özden, Twitter’da skandal ifadeler kullanınca olanlar oldu. Survivor 2020’ye büyük umutlarla yedeklerden giren Yunus Emre Özden bir türlü bekleneni verememişti. Yarışmaya ameliyat olup geldiğini söyleyen Yunus Emre Özden’in kavga etmediği kimse de kalmamıştı. Yarışma sonrasında atarlı giderli paylaşımlarıyla adından söz ettiren Yunus Emre Özden bu kez ahlaksız ifadeleri yüzünden tefe kondu.

Survivor Yunus Emre ahlaksızlığın dibine vurdu ‘kucağım daha zevkli’ Acun Ilıcalı kellesini alacak... Survivor 2020’de kavga etmediği kimse kalmadı. Hatta Acun Ilıcalı’ya bile gider yaparak herkesin ağzını açık bıraktı. Yunus Emre Özden, muhtemelen Survivor tarihinin en agresif yarışmacılarından biri olarak tanınıyor. Yarışma sonrasında bu atarlı giderli tavrını korumaya devam eden, sürekli hayali kişilere gözdağı veren Yunus Emre Özden bu kez çok fena faka bastı. Yunus Emre Özden, yarışma sonrasında eski sevgilisine uyguladığı şiddet iddialarıyla gündeme gelmişti. Yunus Emre Özden’in eski sevgilisi Beria Gözen, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Yunus Emre Özden’i ifşa etmişti. Tabi ki Yunus Emre Özden bu ifşayı reddetmişti. Sinir konusunda mimli olan Yunus Emre Özden bu kez de Twitter’daki ahlaksız mesajlarıyla gündemde.

''Zıplamayı boy uzatır sanıp arkamdan zıplayanlara söyleyin, kucağım daha zevkli. Huyumu bilmeden suyumda yüzmesinler, boğulurlar.'' Diye bir tweet atan Yunus Emre Özden bir anda sosyal medyanın gündemine düştü. Yunus Emre Özden’in bu tweeti kimin için attığı ise anlaşılamadı. Özden gelen tepkiler üzerine tweeti silmek zorunda kaldı. 


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER