Survivor Yarışmacıları Patladı! Acun Ilıcalı’nın Eli Ayağına Dolandı! Yayından Kaldırılabilir TV 8..

Survivor Yarışmacıları Patladı! Acun Ilıcalı’nın Eli Ayağına Dolandı! Yayından Kaldırılabilir TV 8..
YAYIN TARİHİ: 22.01.2022 16:42:00

TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor, 15 Ocak 2022’de, all-Star sezonu olarak yayın hayatına başladı. 2020 yılından bu yana koronavirüs gölgesinde yapılan yarışma için, çekim ekibinin tamamı Dominik Cumhuriyeti’nde daha sakin bir kente bile taşınmıştı. Ancak Survivor başlamadan koronavirüs gölgesi düşmüş, Nisa Bölükbaşı koronavirüse yakalandığı için yarışmaya geç katılmak zorunda kalmıştı. Gelin görün ki kara bulutlar dağılmıyor. Bu kez vaka yarışmanın göbeğinden çıktı.

Acun Ilıcalı’nın göz bebeği Survivor bir başladı pir başladı. 2022 sezonu, Masterchef’in final yapmasının hemen ertesi günü yayınlanmaya başlayan Survivor 2022 All-Star aslında ilk bölümden koronavirüs gölgesindeydi. 2020 yılından bu yana koronavirüsten korunmak adına her şey yapılsa da yine de olanlar oldu. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de
Acun Ilıcalı’nın talimatıyla, tüm set Dominik Cumhuriyeti’nin en kalabalık semtinden daha sakin bir alan taşınmış, çevreyle temas azaltılmaya çalışılmıştı. Ancak koronavirüs belası bulaştı mı bulaşmaya devam ediyor. Survivor 2022 başlarken de bir Kovid-19 darbesi yedi Survivor. Yarışmanın ana kadrosunda yer alacağı açıklanan Nisa Bölükbaşı’nın bölümlerde yer almaması kafaları karıştırırken Acun Ilıcalı resmi açıklamaya ada konseyinde yapmış ve Nisa’nın koronavirüs nedeniyle yarışmaya geç katılacağını açıklamıştı. Fakat koronavirüs yine Survivor’ın önüne geçti.Sosyal medyada yer alan iddialara göre koronavirüs, Survivor’ın tam göbeğine, yarışmacılara kadar indi. İddialara göre Sema Aydın ve Aycan Yanaç’ın koronavirüs testleri pozitif çıktı. Ancak sosyal medyada Survivor hakkında yaptığı yorumlarla tanınan Ata Benli bu iddiaların doğru olmadığını söyledi. Ancak bu iddialara sonra Sema ve Aycan’ın son sağlık durumları merak konusu oldu.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR