Survivor Sercan’a Kibarca Bir Bye Bye! All-Star Öncesi Esti Gürledi İş 2022’ye Gelince Kediye Döndü!

Survivor Sercan’a Kibarca Bir Bye Bye! All-Star Öncesi Esti Gürledi İş 2022’ye Gelince Kediye Döndü!
YAYIN TARİHİ: 28.01.2022 17:33:00

15 Ocak’ta büyük bir iddia ile başlayan Survivor 2022 All-Star iddiası doğrultusunda tam gaz ilerlerken bazı yarışmacılar iddiasına iddia katarak bazıları da dedikleriyle kalakalarak yarışmaya devam ediyor. O isimlerden biri de Sercan Yıldırım. Survivor 2020’de performansıyla fırtınalar estiren Sercan Yıldırım’ın diskalifiyesi hakkında ilk ağızdan açıklama geldi. Sercan Yıldırım Survivor’an ayrılıyor mu sorusunun yanıtı inanılır gibi değil…

Survivor 2020’nin en çok konuşulan isimlerinden biriydi Sercan Yıldırım. Yarışmaya önce zayıf bir performansla başlasa da parkurlara yavaş yavaş alışınca işler değişti. Ardından araya Nisa Bölükbaşı ile yaşananlar girdi. O dönem konsantrasyonu biraz dağılan Sercan Yıldırım kendisini öyle bir toparladı ki kimse bileğini bükemedi parkurlarda. Ta ki elenene kadar….
2020’de Survivor’ın tadı damağında kalan ve bundan daha iyisini yapabileceğini düşünen Sercan Yıldırım, 2022 All-Star’a katılmaya karar verdi. Yarışma öncesi saç ektirip, üzerine evlenen Sercan Yıldırım’dan 2020’deki performansının üzerine katması beklenirken, hali harap kaldı. Parkurları bitiremeyen, atışları beceremeyen Sercan Yıldırım 2 hafta üst üste sürgün adasına da gidince neler olacağı merak konusuydu. Ve Survivor’ın en yetkili isimlerinden Gökhan Özdemir öyle bir açıklama da bulundu ki duyanlar şaştı kaldı.Gökhan Özdemir’in açıklamasına göre Sercan Yıldırım, Survivor’dan ilk hafta çekilmek istedi. Sercan Yıldırım bu yüzden 2 hafta sürgüne gönderildi. Burada kafasını toparlaması beklenen Sercan Yıldırım’a rehabilitasyon uygulandı. Sonrasında da yarışmadan çekilmekten vazgeçti. Gökhan Özdemir’in bu açıklamaları sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR