Survivor Nisa’dan Gelen Haber Kahretti AllStar’a Gitmek Hayatına Mal Oldu! Nisa Bölükbaşı Kara Haber

Survivor Nisa’dan Gelen Haber Kahretti AllStar’a Gitmek Hayatına Mal Oldu! Nisa Bölükbaşı Kara Haber
YAYIN TARİHİ: 31.12.2021 15:30:00

Survivor 2020’nin olaylı isimlerinden biriydi Nisa Bölükbaşı. Gerek kaprisleri, gerek performansı gerekse Cemal Can Canseven’le olan inişli çıkışlı dostluğu çok konuşulmuştu. Yarışmadan sonra da Barış Murat Yağcı’yla sürpriz bir aşk yaşayan ve bir o kadar sürpriz bir hızda biten Nisa Bölükbaşı’nın Survivor 2022’ye katılacağı açıklanmıştı ama bu karar her an rafa kalkabilir. Çünkü Nisa Bölükbaşı’dan gelen haberler hiç iç açıcı değil.

Survivor 2020’de en çok konuştuğumuz isimlerden biriydi Nisa Bölükbaşı. Performansı takdir toplayan ancak bir türlü psikolojisini sağlam temellere kuramayan Nisa Bölükbaşı’nın inişli çıkışlı duygu durumu ve Sercan Yıldırım’la olan flört olay yaratmış, günlerce magazin gündeminde kendisine yer bulmuştu. Nisa Bölükbaşı’nın olayları yarışmadan sonra da dinmek bilmedi. Yarışmadan sonra kendini sosyal medyaya veren Nisa Bölükbaşı, yarışmada kanlı bıçaklı olduğu Barış Murat Yağcı’yla aşk yaşamaya başlamıştı. Nisa Bölükbaşı’nın gündeme bomba gibi düşen sürpriz aşkı bir o kadar sürpriz bir hızda sona ermişti. Hatta ikili eskisinden daha beter kanlı bıçaklı olmuştu. Nisa Bölükbaşı’nın vukuatları bununla da bitmedi. Nisa Bölükbaşı’nın şimdilerde eski Survivor şampiyonlarından Ogeday Girişken’le aşk yaşadığı iddia ediliyor. Yani Nisa Bölükbaşı hem eski aşkı hem de yeni aşkıyla Survivor 2022 kadrosunda olacak.

Tabi olabilirse. Çünkü Nisa Bölükbaşı’dan gelen haberler hiç iç açıcı değil. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Nisa Bölükbaşı’nın bir süredir sesi soluğu çıkmıyordu. Ve nihayet açıklama geldi. Nisa Bölükbaşı, Survivor 2022 All-Star hazırlıkları sırasında sakatlandığını ve tedavi gördüğünü açıkladı. Nisa’nın Survivor’a yetişip yetişmeyeceği ise henüz bilinmiyor. 


 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR