Survivor izdivaç işte yeni sevgililer kankasına ihanet! Batuhan ve Aleyna Çalışkan öpüş dolaş fena

Survivor izdivaç işte yeni sevgililer kankasına ihanet! Batuhan ve Aleyna Çalışkan öpüş dolaş fena
YAYIN TARİHİ: 13.11.2021 09:40:00

Survivor 2021'de birbirine yürümeyen kimse kalmadı desek yeridir.Özellikle öyle bir grup var ki inanılır gibi değiller. Önce Aleyna Kalaycıoğlu'nun adının Yiğit Alp Poyraz'la anılması sonrasında Aleyna'nın Batuhan Karacakaya'yla flörtleşmesi ardından yarışma sonrası Kalaycıoğlu'nun adının İsmail Balaban'la anılması ama Balaban'ın İlayda Şeker'le sevgili olması derken asıl bomba şimdi patlak verdi hem de işin içinde kankaya ihanet var. Batuhan ile Aleyna Çalışkan'ın sarmaş dolaş görüntüsü bomba etkisi yarattı. İşte Survivor'ın yeni aşıkları.

Survivor izdivaç herkes birbirine yürüdü yeni sevgililer! Batuhan ve Aleyna Çalışkan öpüş dolaş fena... Survivor aşıklarına bir yenisi eklendi ama ortada büyük bir problem var. TV 8 'in fenomen yarışma programı Survivor'ıni 2021 versiyonunun üzerinden çok zaman geçti ama yarışmacılar her hareketleriyle olay yaratmaya devam ediyorlar.

Yarışmanın ilk başladığı haftalarda adı aşk dedikodularına karışan ilk isimler Yiğit Alp Poyraz ve Aleyna Kalaycıoğlu olmuştu. Aleyna Kalaycıoğlu'nun, gönüllüler takımı bir oyun kazandıktan sonra Yiğit Alp Poyraz'ın kucağına atlaması bu dedikodunun fitilini ateşlemişti. Sonrasında ikili kanlı bıçaklı oldular. Hatta birbirlerini Instagram'dan takipten bile çıkardılar. Tabi bu süre zarfından sonra Poyraz'ın adı Ayşe Yüksel ve Sancakay Ilım Morgül ile de anıldı. Ama asıl olay Aleyna Kalaycıoğlu cephesinde devam ediyor.

Aleyna Kalaycıoğlu'nun adı daha sonra Batuhan Karacakaya'yla anıldı ama ne anılmak. Öncesinde Melis Sezer'siz tek bir vakti geçmeyen Batuhan Karacakaya, Sezer'i tarihe gömdü ve tüm vaktini Aleyna Kalaycıoğlu'yla harcamaya başladı. Ama gelin görünki Batuhan Karacakaya ile Aleyna Kalaycıoğlu'nun da arası daha sonra limoni oldu. Bunlar sadece yarışmada yaşananlar.


Yarışma sonrasında Aleyna Kalaycıoğlu'nun ailesinin verdiği 'Hoş geldin Aleyna' partisine İsmail Balaban, Batuhan Karacakaya ve Aleyna Çalışkan tam kadro katıldı. Bu ekip daha sonra birlikte tatil yaptı. İsmail Balaban ile Aleyna Kalaycıoğlu'nun el ele diz dize görüntüleri yeni bir aşk dedikodusunun fitilini ateşledi. Sonrasında Aleyna Kalaycıoğlu bu iddiaları net bir dille yalanladı. İsmail  Balaban'sa daha sonra yine Survivor yarışmacısı olan İlayda Şeker'le olan ilişkisini ilan etti.

Asıl bomba ise şimdi patladı. Meğer tüm bunlar olurken Aleyna Kalaycıoğlu'nun kankası Aleyna Çalışkan ve eski sevgilisi Batuhan Karacakaya aşk yaşamış! Ata Benli'nin yaz aylarından olan sarmaş dolaş bu görüntü sosyal medyayı salladı. Pek çok kişi Batuhan ve Çalışkan'ın, Kalaycıoğlu'na ihanet ettiğini öne sürdü.

İŞTE O GÖRÜNTÜ


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER