Survivor İsmail estetik oldu sarışın bomba sevgili İlayda sonrası kendinden geçti son hali bir garip

Survivor İsmail estetik oldu sarışın bomba sevgili İlayda sonrası kendinden geçti son hali bir garip
YAYIN TARİHİ: 11.11.2021 10:18:00

​Survivor İsmail estetik oldu sarışın bomba sevgili İlayda sonrası kendinden geçti son hali bir garip... Survivor 2021 bitti bitmesine ama yankıları dinmiyor. Survivor 2021'de final koltuğuna mavi takımdan Yiğit Alp Poyraz ve kırmızı takımdan İsmail Balaban oturmuştu. Gülen taraf da pehlivan İsmail Balaban olmuştu. İsmail Balaban hem Survivor'ı kazanıp bir de üzerin aşkı da Survivor'da bulmuştu. Survivor sonrası magazin gündeminden düşmeyen İsmail Balaban bu kez de estetik iddialarıyla gündemde...

Survivor 2021'i şampiyon olarak kapatan isim kırmız takımda yarışan İsmail Balaban olmuştu. İsmail Balaban'ın Survivor süreci de hayli çalkantılıydı ancak en çok konuşulan konu nişanlısı Gamze Atakan ve ailesi arasında yaşananlardı. Bir aile ödülünde annesi nişanlısı için 'yılan' dedi ve işler koptu. Sonrasında daha daha belini doğrultamayan çift ayrıldı. Survivor'ı şampiyon olarak kapatan İsmail Balaban hem işte hem de aşkta kazandı. Sonrasında da Survivor'daki takım arkadaşı İlayda Şeker'le aşk yaşamaya başladı. İşleri yolun koyan İsmail Balaban şimdi de estetik haberleriyle gündemde.

Survivor 2021'in başından bu yana en iddialı isimlerden biriydi İsmail Balaban. Baş Pehlivan ünvanıyla katıldığı Survivor'da baştan bu yana performansıyla rakiplerine soğuk terler döktüren İsmail Balaban, diğer bir favori olan Batuhan Karacakaya'yla dostluğuylu da kendini sağlama almıştı. Herkes teker teker gitti ve sonunda final koltuğuna oturan isim oldu İsmail Balaban.

Tabi bu süre zarfında yarışmadaki özel hayatındaki sorunlarla da gündeme gelmişti İsmail Balaban. Yarışmaya nişanlı gelen İsmail Balaban yarışmada da sık sık aşkını dile getiriyordu. Ta ki o güne kadar. Kazanılan bir aile ödülünde Balaban'ın annesi bombayı patlattı ve gelin adayı Gamze Atakan'a 'yılan' diyerek yerden yere vurdu. Perde arkasında neler oldu kimse bilmiyor ama İsmail Balaban için Gamze Atakan'a bir daha dönüş olmadı. 


Survivor 2021'i şampiyon olarak kapatan İsmail Balaban sonrasında da asıl bombayı patlattı. Survivor'da şöhreti ve parayı bulan Pehlivan aşkı da buldu. Süregelen iddiaların hemen ardından İlayda Şeker'le aşk yaşadığını duyurdu. İlayda Şeker'le aşk yaşamaya başlayan İsmail Balaban önceki gün bir video paylaştı ki sormayın gitsin. Pehlivan da estetiklendi.İŞTE SON HALİ
Geçtiğimiz günlerde diş hekimine gittiği anları takipçileriyle paylaşan Balaban'ın diş estetiği yaptırdığı ortaya çıktı. Balaban'ın dişlerindeki değişim takipçilerin gözünden kaçmazken pek çok sosyal medya kullanıcısı 'genç sevgiliye ayak uyduruyor' yorumları yaptı.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER