Survivor Fena Patladı 3 Kişi Korona 1’i Diskalifiye 2’si Şüpheli! Acun Ilıcalı Reyting Uğruna Yaktı!

Survivor Fena Patladı 3 Kişi Korona 1’i Diskalifiye 2’si Şüpheli! Acun Ilıcalı Reyting Uğruna Yaktı!
YAYIN TARİHİ: 24.01.2022 12:20:00

TV 8’in fenomen yarışma programı Survivor’da neler oluyor? Reyting uğruna hastalık mı gizleniyor? Yarışmacıların hem parkurlarda hem de adalarında mücadele vererek şampiyon olma hayalleri kurduğu Survivor 2022’de All-Star’lar bir bir koronavirüse yakalanıyor. Nisa Bölükbaşı iyileşip geldi gelmesine ama 5 kişi patladı. 3’ü pozitif çıktı, 5’si şüpheli, bunlardan biri de diskalifiye. İddialar doğruysa sürgün adası da bir kurmaca. İşte Survivor 2022 All-Star’daki koronavirüs salgını, hastalananlar ve diskalifiye olan o isim.

Büyük bir iddia ile yayın hayatına başlayan Survivor’da koronavirüs salgını baş gösterdi. Sosyal medyada Masterchef ve Survivor hakkında yaptığı paylaşımlarla bilinen Ata Benli yine bombayı patlattı. Ata Benli son videosunda Nisa Bölükbaşı’nın ardından 3 kişinin korona pozitif çıktığını, 2 kişinin şüpheli olduğunu, bu 5 kişiden birinin de yarışmadan hastalık nedeniyle diskalifiye edildiğini iddia etti. Neler oluyor? İşte detaylar… Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de
Ata Benli’nin iddiasına göre gelip oyunlarda oynamayn Adem Kılıççı, kadroya katılan ancak son zamanlarda nedensiz bir şekilde sırra kadem basan, Acun Ilıcalı’nın sağlık sorumları nedeniyle yarışmadıklarını söylediği Sema Aydemir ve Aycan Yanaç’ın koronavirüs testleri pozitif çıktı. Bu 3 ismin karantinaya alındığını belirten Ata Benli, Aycan Yanaç’ın hastalığı en ağır geçiren isim olduğunu ve kısa sürede diskalifiyesinin açıklanabileceğini belirtti. İddiaların devamı ise daha vahim.Ata Benli, şu an hali hazırda yarışmacıların arasında bulunan, aktif olarak yarışan 2 kişinin de koronavirüs semptomları gösterdiğini ve test olduklarını açıkladı… O 2 isim ise Merve Aydın ve Mert Öcal. Merve Aydın’ın son günlerdeki halsiz görüntüsüne ve Mert Öcal’ın sürgün adasına gönderilmesine dikkat çeken Ata Benli, bu 2 ismin semptomlar gösterdiğini test yapıldığını ancak testlerinin negatif çıktığını ve gözetimlerinin devam ettiğini söyledi.
Ayrıca sürgün adasının bir koronavirüs kamuflesi olduğunu söyleyen Ata Benli, Kovid-19’a yakalandığından şüphelenilen yarışmacıların eleme konseyi kılıfında burada karantinaya alındığını düşündüğünü de söyledi. Acun Medya ve Acun Ilıcalı’dan da bu iddialara herhangi bir resmi yanıt ise henüz gelmedi.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR