Survivor Barış Yarışmaya Gitmeden Sözleri Ateş Oldu! Nisa, Yeni Sevgilisi Ogeday, Sercan Yıldırım...

Survivor Barış Yarışmaya Gitmeden Sözleri Ateş Oldu! Nisa, Yeni Sevgilisi Ogeday, Sercan Yıldırım...
YAYIN TARİHİ: 17.12.2021 13:10:00

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde Survivor 2022 All-Star kadrosunu açıklamıştı. Öyle bir dörtlü var ki daha şimdiden kan çıkacağı kesin. Nisa Bölükbaşı, eski sevgilisi Barış Murat Yağcı, yeni sevgilisi Odegay Girişken ve yarışmadaki flörtü Sercan Yıldırım bu sene Survivor’da olacak. Yarışmanın iddialı isimlerinden biri olan Barış Murat Yağcı açıklamalarda bulundu. Bakın neler söyledi neler.

Survivor Barış Yarışmaya Gitmeden Sözleri Ateş Oldu! Nisa, Yeni Sevgilisi Ogeday, Sercan Yıldırım...  Survivor 2020’nin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Barış Murat Yağcı aynı zamanda final koltuğuna oturmuştu. Şampiyonluğu Cemal Can Canseven’ kaptıran Barış Murat Yağcı, yarışma sonrasında da bombayı patlatmıştı. Yarışma boyunca yıldızının barışamadığı Nisa Bölükbaşı’yla aşk yaşamaya başlayan Barış Murat Yağcı olay yaratmıştı. Ancak sürpriz bir şekilde başlayan aşk yine sürpriz bir şekilde bitti. Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı olaylı bir şekilde yollarını ayırdı hatta birbirlerinden nefret ederek. Ancak gelin görün ki Survivor’da tanışan aşıkların yolu yine Survivor’da kesişiyor. Hem de Nisa Bölükbaşı’nın yeni sevgilisi olduğu iddia edilen Ogeday Girişken ve Survivor 2020’de adının aşk dedikodularına karıştığı Sercan Yıldırım’la birlikte. Barış Murat Yağcı, Survivor’a gitmeden çok özel açıklamalarda bulundu. Nisa Bölükbaşı’yı hedef alarak, isim vermeden şu sözleri kullandı’Bildiğim insanlarla yola devam etmediğim için yeni insanlarla devam ettiğim için birçok şey istediğim gibi olmadı. Hata yaptım, yanlış seçim yaptım. Geçmiş geçmişte kaldı. Yeni bir yol var kafamda. Çok da önemli değil.’
2022’de şampiyonluk sorusunda ise ‘hak eden kazacanak’ diyen Barış Murat Yağcı, iyi bir dereceyle bitireceğini ama şampiyon olup, olmayacağı konusunda emin olmadığını söyledi. 


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER