Survivor Aycan’ın gizemli sevgilisi sonunda yüzünü gösterdi! Yarışmada aldatılınca kahrolan Aycan…

Survivor Aycan’ın gizemli sevgilisi sonunda yüzünü gösterdi! Yarışmada aldatılınca kahrolan Aycan…
YAYIN TARİHİ: 24.11.2021 21:28:00

Pandeminin patlak verdiği ve Türkiye’de sıkı kapanma tedbirlerinin uygulandığı 2020 yılında TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020, Survivor tarihinin gelmiş geçmiş en çok izlenen ve en çok adından söz ettiren sezonlarından biri olmuştu. Cemal Can Canseven’in şampiyon olarak tamamladığı sezonda bazı isimler de öne çıkmıştı. Onlardan biri de Aycan Yanaç’ı. Hem güzelliği hem de futboldaki maharetleriyle adından söz ettiren Aycan Yanaç’ın yarışma sırasında sevgilisi tarafından aldatıldığı iddia edilmişti. Aycan Yanaç şu sıralar aşk sarhoşu. Bakın Aycan Yanaç’ın sevgilisi kim. İşte detaylar…

Survivor Aycan’ın gizemli sevgilisi sonunda yüzünü gösterdi! Yarışmada aldatılınca kahrolan Aycan… Hem güzel hem maharetli. Survivor öncesinde ‘güzeller güzeli kadın futbolcu Aycan Yanaç’ olarak magazin sayfalarında kendisine yer bulan Aycan Yanaç’ın Survivor’a katılması herkesi çok şaşırtmıştı başta. Survivor 2020’ye katılan Aycan Yanaç zaten çok konuşulacağının sinyallerini vermişti. Nitekim öyle de oldu.

Yarışmaya fırtına gibi başlayan Aycan Yanaç, kilo verdikçe performansını artırırken bir aile ödülü sonrası arkadaşıyla konuştu ve ne olduysa oradan sonra oldu. Aycan Yanaç’taki gözle görülür performans düşüklüğüne sonunda Acun Ilıcalı el attı. Aycan Yanaç’ın arkadaşı ile arasındaki gizemli mesajlaşması günlerce konuşuldu konuşulmasına ama Aycan için sarf edilen çabalar sonuç vermedi. Performansı giderek düşen Aycan Yanaç bir de sakatlanınca, moral olarak çok düştü ve birkaç hafta sonra elenerek yarışmaya veda etti.

Aycan Yanaç’ın yarışmadaki en yakın arkadaşıysa meslektaşı Sercan Yıldırım’dı. Yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen ikili birlikte Nisa Bölükbaşı’na cephe almıştı. Sercan Yıldırım o dönem hoşlandığı Nisa Bölükbaşı ile arasında yaşananlardan sonra Aycan Yanaç’ya Nisa Bölükbaşı’na bilenmişti. Ta ki yarışma sonrasında Aycan ile Sercan’ın arası açılana kadar.

Yarışma sonrasında görüşen, hatta Sercan Yıldırım’la tatile bile giden  Aycan Yanaç’a ne olduysa oldu ve Sercan Yıldırım’la kanlı bıçaklı oldu. Sonrasında da ilk işi Nisa Bölükbaşı’yla arasını düzeltmek oldu. Şimdi Aycan Yanaç ve Nisa Bölükbaşı Survivor 2022 All-star’a gitmeye hazırlanıyor.
 

AYCAN’IN SEVGİLİSİ ORTAYA ÇIKTI
Önceki gün doğum gününü kutlayan Aycan Yanaç’ın gözden uzak tuttuğu aşkı Zeyd sonunda yüzünü gösterdi. Adı Zeyd Günay olduğu bilinen Aycan Yanaç’ın aşkıyla olan pozu çok beğenildi. İşte Aycan Yanaç ve sevgilisi Zeyd Günay…
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER