Survivor 2022 Yarışmacıları Oturdukları Yerde Para Basıyor! Kazandıkları Para Akıl Alır Gibi Değil!

Survivor 2022 Yarışmacıları Oturdukları Yerde Para Basıyor! Kazandıkları Para Akıl Alır Gibi Değil!
YAYIN TARİHİ: 20.01.2022 12:27:00

TV 8’in fenomen yarışma programı Survivor, 2022’de All-Star formatıyla ekrana gelmeye başladı. 15 Ocak akşamı başlayan büyük heyecan daha ilk hafta dolmadan kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladı. Zorlu ada şartları bir yana yarışmacılar arasındaki bireysek rekabetler de seyir zevkini artırıyor. Peki bu kadar insan bunca çileyi neden çekiyor? Kazandıkları şöhret bir yana Survivor’1 1 hafta gelen yarışmadan köşeyi dönüp ayrılıyor. İşte Survivor yarışmacıları ne kadar kazanıyor sorusunun yanıtı.

Survivor All-Star heyecanı resmen başladı ve ilk haftadan rekabetin hissedilir derecede. Yeni oyun kurallarının da getirildiği All-Star’da yarışmacılar parkurlarda, açlıkla ve aynı zamanda birbirleriyle mücadele veriyorlar. Yarışmacılar Survivor şampiyonluğu için ter dökerken aslında bir yandan da dünyaları kazanıyorlar.  Survivvor yarışmacıları ne kadar kazanıyorlar sorusu bu sezonda da yanıt buldu. Artık pek çoğunun ünlü ve aynı zamanda All-Star’da olmaları dolayısıyla bu sezon ödenen ücretler hayli fazla. Ünlüler takımından başlayalım. İddialara göre ünlüler takımında Adem, Nagihan, Barış, Atakan, Aycan, Batuhan gibi isimlere haftalık 25 bin TL veriliyor. Mert, Sercan, Merve, Furkan ve Sema da haftada 22 bin lira alıyor. En az alanlarsa Elif ve Birsen. İki kadın yarışmacıya haftalık ödenen para 15 bin lira. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de


Gönüllüler takımının da ünlüler takımından aşağı kalır yanı yok. Gökhan, Yasin, Anıl, Hikmet, Ogeday’a verilen ücret 20 bin lira. Evrim, Nisa, Berkan, Ardahan, Berna’ya ödenen rakamın ise 18 bin lira olduğu iddia edildi. Seda, Sude ve son olarak Survivor’dan elenen Gizem Kerimoğlu’nun haftalık aldığı ücret ise 15 bin lira. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR