SSK SGK Ve Bağkur Emeklisine Ek Ödeme Parası Açıklandı! Başvuru Yaparak Alınacak! Bu Ay Verilecek

SSK SGK Ve Bağkur Emeklisine Ek Ödeme Parası Açıklandı! Başvuru Yaparak Alınacak! Bu Ay Verilecek
YAYIN TARİHİ: 19.02.2022 10:20:00

SGK-SSK ve Bağkur'lu emekli vatandaşlarımız bağlamında yeni bir müjdeli haber geldi. Son dakika kampanyası ile eş güdümlü vatandaşlara makul olarak hesaplarına ek ödemeler yatacak. Emekliye duyurusu oluşturulan ek geliri Şekerbank verecek. 

Şekerbank üzerinden SSK ve Bağkur emeklisi olan vatandaşlar anında ödeme alabilecekler. Nakit isteyenler amacıyla başlatılan bu kampanyada 6.350 TL'ye kadar ek ödeme hesaplara yatacaktır. Emekli olan vatandaşlar bağlamında açıklama sunan Şekerbank yapmış bulunduğu bu nakit kampanyası ile eş güdümlü vatandaşlara makul faizlerle ödeme gerçekletireceğini açıkladı.
Emekli maaşını Şekerbank şubelerine taşımayı kabul eden ve 3 senelik taahhüt veren vatandaşlar 6.350 TL'ye kadar ek ödeme uygulanacağı ve ilaveten bu ödemeler haricinde de 100.000 TL'ye kadar tüketici kredisi ya da borç kapatma kredisi verileceği açıklandı. Uygun faiz oranları ile eş güdümlü vatandaşlar süratli bir şekilde bu kampanyalardan faydalanacakladrır. 6.350 TL'ye kadar ek ödeme alacak olan vatandaşlar artı para olarak müracaat yapacakları amacıyla bankadan kredi notu yüksek olması halinde onay alacaklardır. 
Kampanyaya 31 Mart tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekiyor. Başvuru yaptıktan sonra anında değerlendirmeye alıncak ve değerlendirme sonucunuza göre prosedür yapacaksınız. Şekerbank şubelerine taşıyan emekliler ilaveten bu bankadan düşük faizli ihtiyaç kredisi alacaklardır. Emekliye Ek Ödeme Veren Diğer Bankalar

Sadece Şekerbank değil, başka bankalar üzerinden de müracaatnuzu yaparak emekli amacıyla nakit kullanabilirsiniz. İNG Bank bağlamında nakit alabilmek isteyenler gibi başka özel bankalarda aynı şartlarda vatandaşlara hem ek ödeme hem de kredi olanağı tanıyacak. Genellikle kampanya yapan bankalardan olan . İNG Bank, emekli maaşını kendi bankasına getiren vatandaşlar 200.000 TL'ye kadar gelir belgesiz gereksinim kredisi vereceğini açıkladı. 


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR