SSK, Bağ-Kur Ve Memur Emeklisi İçin Son Şans! 28 Şubat Son! Başvurun, 1.700 TL Anında Hesaba Yatsın

SSK, Bağ-Kur Ve Memur Emeklisi İçin Son Şans! 28 Şubat Son! Başvurun, 1.700 TL Anında Hesaba Yatsın
YAYIN TARİHİ: 3.02.2022 10:35:00

Emekliye ek ödeme fırsatları bağlamında yolun sonuna gelindi. Milyonlarca emeklinin faydalandığı ödemeler 28 Şubat 2022 tarihinde sona eriyor. Bu amaçla bankalar kampanyaları ile ilgili son bir bilgilendirme yayınlayarak emeklileri bir an evvel bu fırsatı değerlendirmeye çağrı etti. SSK, bağ-Kur ve memur emeklisi faydalanabilirken aynı vakitte ödemeler dul ve yetim aylığı alanlar amacıyla de geçerli oluyor. Peki 1700 TL emekliye ek ödeme amacıyla ne gerçekleştirmek gerekiyor? Emekliye ek ödeme amacıyla müracaat nasıl yapılır?

Genellikle hala bankasına seçip promosyon fırsatından yararlanmanız olan emekliler amacıyla son duyuru geldi. Bankalar gerçekleştirdikleri açıklamalarla Emekliye promosyon ödemesi döneminin sona geldiğini ve 30 Kasım tarihine kadar emekli kişilerin müracaat yapmaları gerekliliğini açıkladı. Bildiğiniz üzere Emekliye promosyon ödemesi bütün bankalar doğrultusundan yapılıyor. Fakat promosyon fırsatından değerlendirme faydalanmak amacıyla emekli kişilerin Öncelik ile Bankası'nı seçmesi sonrasında da maaşını taşıyarak 3 sene süresince kalma taahhüdünü imzalaması gerekiyor. Peki hangi banka ne kadar promosyon veriyor? Emekliye promosyon müracaatı nasıl yapılır? Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de 

HANGİ BANKA KAÇ PARA EMEKLİ PROMOSYONU VERİYOR?


Emekliye banka promosyonu 2018 senesinde başlamıştı. 3 senede bir emekli vatandaşlar kendilerine en makul öneriyi veren bankayı seçerek maaşlarını taşımaları halinde promosyon ödemesinden anında alabiliyor. Şu anda çoğu banka değişik tutarlarda aldığınız maaş oranında
ödeme yapıyor. Emekli promosyon ödemeleri güncel olarak 500 TL ile 2.500 TL arasında değişiyor. Promosyon parası alanlar daha sonra vazgeçme hakkına sahiptir. O amaçla de en başta iyi düşünüp karar vermeli ve en cazip öneriyi yayınlayan bankayı tercih etmelisiniz.  Avantajlı kredilerden faydalanmak amacıyla de banka şubesine giderek direkt olarak promosyon sözleşmesi adımında yetkililerle fikir alışverişi yapıp çeşitli bilgi alabilirsiniz.

​TÜRKİYE İŞ BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU


Ek koşul olmadan vatandaşlara 2.000 TL’ye varan promosyon ödeniyor. 
Emeklinin çoğu gereksinimi amacıyla nakit desteği olarak görülen emekli promosyon oranları haricinde, Maximum Kart’ları aidat ödemeden kullanma fırsatlarından da bütün emeklilerin yararlanması sağlanacak. 


ING BANK EMEKLİ PROMOSYONU


ING Bank 2.500 TL’ye varan nakit promosyon müjdesi haricinde aynı zamanda
emekli yakınını da getirene tam 1.250 TL’ye varan nakit ikramiye veriliyor. Hem de 3 ay süresince Turuncu Ekstra faydalarından da harcama koşulu aranmadan faydalanma şansı yakalıyorlar. Emekli maaşını taşıyanlara bir başka cazip öneri ise %1,79’dan başlayan faiz oranları ile gereksinim kredisi desteği veriliyor olmasıdır.  1.675 TL ve 2.500 TL arasında emekli maaş civarlarına göre yapılacak ödemeler kapsamında, ek faydalardan ve cazip bankacılık hizmetlerinden de yararlanarak bütün SGK emeklilerinin ING Bank emekli promosyonu kapsamında yer alması büyük olasılıktır. 28 Şubat 2022 tarihine kadar kampanyaya katılan vatandaşlar amacıyla söz hususu faydalar geçerli olacaktır.    

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR